Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy kire hasonlít...

Mitől függ, hogy kire hasonlít jobban a gyerek? (külsőleg)

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalaitok? Pl. ha egy anyának az első gyereke teljesen saját magára hasonlít és most lesz egy második, aki másik apától van, lehetséges, hogy a második gyerek is

teljesen az anyja lesz külsőleg?


2011. jún. 6. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem mondom neked, az én fiam pl. kiköpött apukám.
2011. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira lutri szerintem... nem lehet tudni. Nálunk az első fiú abszolút rám hasonlít, szőke haj kék szem, a második fiú tiszta apja, barna haj barna szem, a harmadik pedig lány, barna haj kék szem :)
2011. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kiszámíthatatlan tendenciája van a dolognak, és még az sem biztos hogy két szép embernek csak szép gyereke születhet
2011. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ezt előre nem lehet tudni.

Nekem és férjemnek van egy 2 éves kisfiúnk.Egy az egyben úgy néz ki mint férjem öccse kiskorába.

Férjem öccsének is van egy 4 éves fia.Ő pedig egy az egyben olyan mint férjem volt kiskorába.

Ilyen ez a genetika.:)

2011. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A tesómmal nagyon hasonlítunk, mégis én, az idősebb lány teljes mértékben anyám vonásait örököltem, a húgom pedig kiköpött úgy néz ki, mint az apám. A két szülőm amúgy ég és föld külsőre:) (Természetet nézve viszont pont fordított, én hasonlítok apámra, a húgom anyámra..)

Szóval én azt mondanám, könnyen lehet, hogy a második gyerek az apjára fog ütni, de rád akkor hasonlítani fog, és így a másik gyerekre is, hiszen a vonásaid ott vannak mindkettőben!

2011. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy azt előttem is írják: kiszámíthatatlan! Nekem van egy barátnőm, akinek kétpetéjű ikrei vannak. Az egyik kislány tiszta anyja, a másik meg tiszta apja lett. :)
2011. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Genetika :) Még nem befolyásolható tudomásom szerint és ez így van jól.


A mi lányunk a tökéletes keverék :) Jobban össze sem lehetett volna hozni külsőleg, remélem nagylányként is így marad.


Férjem magas, hosszú szempillákkal és hihetetlen kék szemekkel. Ezeket örökölte.

Nekem állítólag nagyon szép arcom van (a férjem is a pofimba esett bele), és rengeteg dús barna hajam ezeket pedig tőlem.


Mindenki el van ájulva, hogy milyen gyönyörű a kislány. Pedig apuci nem egy predpitt és anyuka is inkább tenyeres talpas asszonyka. Furcsán is nézünk ki egymás mellett a jelentős magasságbeli különbségek miatt is. :) A kicsi viszont hosszú (háta közepéig ér már) barna hajú, karcsú magas manöken alkat, hatalmas kék szemekkel és a nőgyógyászom szerint ritka szép pofikával.


Az más kérdés, hogy egy kis bestia :D anyja lánya 2 éves kis fruskám

2011. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Félrementél és azért kérdezed? Mert egyáltalán nem biztos, hogy rád fog hasonlítani.
2011. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Nem mentem félre, inkább újra férjhez.
2011. jún. 7. 08:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
2011. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!