Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találom azt az oldalt,...

Hol találom azt az oldalt, ahol ha feltöltöm az én képemet, a páromét meg a babáét, kiszámítja, kire hasonlít jobban a gyerek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 08:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2010. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ha van ilyen oldal, arra én is kíváncsi lennék.
2010. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt van:

[link]

2010. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon szépen köszönöm, ment is a pont:D

Első kettőnek: remélem ti is kipróbáltátok, mert én igen:D


Úgy néz ki, rám hasonlít jobban a gyerek,pedig szerintem és a család szerint is inkább apja. 27%-kal jobban hasonlít rám. Lehet, majd kipróbálom más fotókkal is.:D Ti milyen eredményekre jutottatok?

2010. aug. 18. 09:12
 5/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem nem kell ilyen oldal, a minap egy idegen bácsi kérdezte tőlem a buszon, hogy apja lánya, ugye? :(

Akik meg ismerik az apját, mint azt mondják: Úristen, csak bajusz kéne rá :)

2010. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia nekünk 50-50%-ospedig azt mondja mindenki hogy tiszta én vagyok. 6 hónapos kis fiú anyukája :D
2010. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én is megcsináltam, de még a gép se tudta eldönteni. Azt írta, hogy a gyermek egyformán hasonlít az anyjára és az apjára. :) Úgyhogy nálunk nem sikerült eldönteni a kérdést :D
2010. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az én picikém még csak 3 hetes:D Igazából nekem csak olyan poénból kellett. Kell még pár év, mire látszik majd, hogy kire hasonlít. A húgom 5-7 éves koráig apura hasonlított, mindenki azt mondta, kiköpött apja, most 15 évesen inkább azt mondják, hogy az anyjára hasonlít:D
2010. aug. 18. 09:55
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem is azt írta,szerintem ez hülyeség.
2010. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem 22 %-ot írt rám, holott a lányom tiszta apja! :D

Na mindegy. Nekem még jól is esett. Úgyis azt hallgatom születésétől, hogy nálunk az anyaságot kellene igazolni. :P

2010. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!