Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon jó egyedi...

Nagyon-nagyon jó egyedi szülinapi ajándék Anyukámnak?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a segítség! Holnap lesz Anyukám 42. szülinapja, de ma sajnos kicsit rossz kedve van...ezért valami nagyon jó és egyedi ajándékot szeretnék neki adni....ötlet kéne:D
2011. jún. 6. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom karácsonyra tandem ejtöernyös ugrást kapott, 50 éves.
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D

Anyukám nem sportol, nem hord ékszert....ő szegény csak dolgozik egész nap:/

De nekem meg fontos, hogy őneki tetsszen az ajándékom(bár biztos tetszeni fog neki), viszont nincs sok pénzem. 5-700 Ft.:(

2011. jún. 6. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Kedves vagy, hogy a kis zsebpénzedet nem költöd el, hanem ajándékot veszel édesanyádnak.Vegyél egy kis cserép virágot,az megmarad sokáig, és ahányszor megöntözi, vagy letörölgeti, annyiszor eszébe jut, hogy milyen aranyos gyereke van.Én is azt kaptam a 40.-re igaz, már jó rég volt, de mai napig megvan, és emlékeztet arra a napra.Gratuláció édesanyádnak a születésnapjához, és a nagyszerű gyerekéhez.
2011. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi hugommal karácsonyra készítettünk egy keretbe foglalt képet. A képtartó natúr fa volt, amit amolyan papirusztapintású lila színű, aranycsíkozott diszpapírral vontunk be. Bele pedig egy családi képet tettünk. Nem sokba jött ki, ugy 600-700 Ft volt. Ajánlom a kreatív boltokat!
2011. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsónak:)jó ötlet:D

az utolsó előttit nem értem.....most gúnyosan akarod ezt mondani, h milyen kedves lánya van?

amúgy nagyon sok virágunk van már itthon....

2011. jún. 6. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnálom, ha úgy érezted, hogy gúnyolódom.nem volt szándékomban.
2011. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár ez hasonló a képkerethez, de kicsit azért más: mi egyszer családi fotókból csináltunk egy kb A2-es méretű, falra kirakható montázst anyunak. Azóta is kint van az irodájának a falán, nagyon örült neki :)
2011. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor bocs....

Köszi a válaszokat:D

2011. jún. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!