Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék sütni anyukámnak...

Szeretnék sütni anyukámnak szülinapjára tortát, mert az úgy gondolom szép ajándék ha az öcsémmel csináljuk. De még sosem csináltam. Adnátok ötleteket? Egyszerű legyen de nagyszerű!

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Süssél tortaformában egy piskótát, kend meg valami krémmel, vagy pudinggal, díszítheted gyümölcsel is.
2011. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a tortakészítés, akkor csinálhatjátok babapiskótával is és nem kell kinlódni a piskótasütéssel (nagyon hálátlan feladat tud ám néha lenni :) )

Én úgy csináltam, hogy egy kerek akármit körbefóliáztam, a falához és az aljába leraktam a piskótát, joghurtos-túrós "tölteléket" tettem bele, megint egy sor piskóta, megint joghurtos cucc és a tetejére gyümölcs egy kis zselatinnal :)

Biztos örül anyukátok, hogy ilyen rendesek vagytok ;)

2011. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez a babapiskótás tetszik :D köszi :)
2011. máj. 9. 16:35
 4/4 A kérdező kommentje:
fontos h legyen benne vaníliás cukor a túrós joghurtos krémbe? mert sajnos nincs itthon :/ vagy mit rakjak akkor bele helyette?
2011. máj. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!