Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak Anyukámnak Mikulásra...

Mit adjak Anyukámnak Mikulásra? (Általában vasárnap este szoktuk kikészíteni a csizmáinkat, és reggelre már benne van az ajándék. )

Figyelt kérdés

Anyukám 55 éves, én 13 éves lány vagyok. Szeretném meglepni valamivel, aminek nagyon örülne. Először arra gondoltam, hogy veszek Neki egy mikuláscsomagot, és abba beleteszem a különböző kedvenc édességeit (krumplicukor, Sportszelet, stb. stb.). De az olyan személytelen, nem? Pár darab csoki, meg pár szem cukor?

De arra is gondoltam, ha most "nagy" ajándékot adok neki, akkor mit adok Karácsonyra? (Félreértés ne essék: ő sosem kívánja tőlem, hogy akár Mikulásra, akár Karácsonyra adjak neki valamit, de szerintem ez a minimum, amit egy anyuka megérdemel. Különben ha kérdezem, hogy mit kér akár karácsonyra, akár szülinapjára, stb.; akkor mindig azt mondja, hogy egy nagy puszit!!)


Tehát arra lennék kíváncsi, hogy ti ennyi idősen mit adtatok az Anyukátoknak? Esetleg valami kézzel készíthető ajándékot? (De mit?)

Még arra is gondoltam, hogy készítek neki valamit saját kezűleg, de mivel egy kis városban lakunk (inkább falu), itt már szombat-vasárnap általában zárva vannak az üzletek. A közelünkben is csak egy kisbolt van nyitva (d.u.2ig), és ott szerettem volna venni a Mikuláscsomagot.


AKINEK VAN VALAMI ÖTLETE, LEGYEN SZÍVES MEGOSZTANI VELEM!!


2010. dec. 4. 09:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve ma délután megyünk a tőlünk 15km-re levő nagyobb városba, ott talán vannak nyitva még ilyenkor is boltok. De az a másik gondom, hogy elfogyott a zsebpénzem is; az meg milyen dolog lenne, hogy anyától kérek pénzt a saját ajándékra?!?!
2010. dec. 4. 09:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kell nagy ajándék. Ha megveszed a kedvenc édességeit, annak biztos fog örülni. A Mikulás is csak édességet szokott hozni :)
2010. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz édességet, vehetnél neki valami szép karácsonyi illatos gyertyát is.
2010. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kreatívkodjál neki össze valamit. Az én anyum mindig annak örül a legjobban.
2010. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


innen sok mindent meglehet csinálni.

ámde úgy tudom mikulásra a gyerekek szoktak édességet kapni nem a felnőttek.

2010. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors, és kedves válaszokat!


Igen, a gyertyán már én is gondolkoztam, mert anyukám majdnem "fanatikusan" gyűjti a gyertyákat. Idénre is bevásárolt már belőlük (mindig nagyon szépeket vesz), úgyhogy egy újabb gyertya, háát...nem tudom!


De valószínű, hogy maradok az édességnél, illetve eszembe jutott, hogy tavalyról maradtak ilyen vasalható gyöngyök (fenyőfa, mikulás, harang, stb. stb.) és ha azt megtalálom, akkor csinálok neki egy olyat is.



És még egy kérdés: szerintetek CSAK anyukámnak, vagy a velünk élő nagyszüleimnek (bár a mamának ma hozunk tortát, mert szülinapja lesz), a ma érkező nővéremnek, és a tőlünk külön élő apámnak, és apai nagyszüleimnek is készítsek ajándékot, vagy elég, ha nekik karácsonyra adok?

2010. dec. 4. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Sztem bőven elég ha nekik karácsonyra adsz:D

Bár ha a nagyszüleid veletek élnek nekik adhatsz mert ha anyudnak adsz nekik meg nem kicsit furán néz ki sztem:D

De te tod:D

2010. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon örülök, mert megtaláltam a vasalható gyöngyöket, és én is úgy gondoltam, hogy adok a mamáéknak is! :)
2010. dec. 4. 10:13
 9/10 Tihanyi Fruzsina válasza:
49%
Anyukádat szoktátok kikészíteni?:D
2010. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem. A csizmáinkat...
2010. dec. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!