Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy már elcsépelt, de...

Tudom, hogy már elcsépelt, de szerintetek milyen keresztnév illik a Farkas vezetéknévhez? Fiú-lány név tippek egyaránt érdekelnének.8 hetes a leendő kisunokám.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. jún. 7. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Anita, Amanda, Szilvia, Edina, Erika, Attila,

Szerintem olyat keress aminek a vége a-ra végződik.

2011. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Igazából szinte bármi lehet, mindegyik jól hangzik.

Ne haragudj, de a 'Farkas' családi név nem 'különleges', amihez totózni kéne, hogy a keresztnév jól hangozzon.

2011. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Ágnes, Ágota ugrott be elsore.

Mivel nem tul ritka de nem is tucatnev a Farkas, ezert lehet adni kozepesen gyakori es nagyon ritka keresztnevet is. Ha alliterál, akkor kulonlegesen szép, és ha nincs csufolhato jelentésbeli összecsengés, akkor megfelelő.

2011. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Gratula az unokához, viszont szerintem majd a szüleik eldöntik! Ez legyen az ő örömük, ugy , mint annak idején mikor te adtál nevet a gyerkőcödnek.

Jó egészséget kivánok!!!

2011. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
14:23 a számból vetted ki a szót.Szerintem sem a nagyszülő gondja.Nehogy már...
2011. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Piroska :P
2011. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez tipikusan egy olyan név, amihez gyakorlatilag az összes keresztnév illik... Nem nagy totó.

Egyébként gratulálok! :)

2011. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem a nagyszülő dönti el, de tippekkel azért ő is besegíthet. Véleményem szerint is olyat válassz, amiben több "a" betű fordul elő, mert az jól megy hozzá.
2011. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
14.25, szia! Igazad van, de mióta megtudtam, hogy unokám lesz, még ezzel is álmodom. Elalvás előtt próbálgatom a neveket. Rettenetesen boldog vagyok (43 éves), és szeretnék tippeket adni a lányomnak. Nem kell túl komolyan venni, természetesen ők döntenek majd. (Remélem, megértetek...). Köszi az eddigieket!
2011. jún. 7. 14:29
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

az én anyukám is 43 évesen lett nagymama:))) én 24 voltam akkor.


De még ötletet se adj nekik szerintem, mert NEM A TE DOLGOD akár mennyire is örülsz neki. EZ az ő gyereke,az ő döntése, és még sugallni sem szabad neki azt, hogy neked mi tetszene. A másik meg, hogy 8 hetes még annyia semmi ez a terhesség , hogy ne a neveket próbálgasd hanem szorits hogy rendben legyen minden. A név az az utolsó ami fontos ilyen idős terhességnél.

2011. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!