Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy már elcsépelt, de...

Tudom, hogy már elcsépelt, de szerintetek milyen keresztnév illik a Farkas vezetéknévhez? Fiú-lány név tippek egyaránt érdekelnének.8 hetes a leendő kisunokám.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. jún. 7. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell tippt se adni, már megtetted a magadét, felnevelted, átadtad amit akartál, de ez már az ő élete az ő életük, nem kell tipp sem. Ne mássz bele az életükbe.
2011. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést,hogy szólok,de a kedves nagymama nem azt kérdezte,hogy adjon-e tippeket,hanem,hogy mi illene hozzá...
2011. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Réka, Tamás. Gratulálok a Picihez!
2011. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Dóri, Andris :D
2011. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
BARBARA
2011. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én majdnem falnak mentem, amikor az anyukám tényleg csupán jóindulatból neveket mondott nekünk. Pláne olyanokat, amik nekem nem tetszettek! Egyébként meg már réges régen megvolt a nevünk mind fiúra, mind lányra! Szerintem hagyd meg nekik ezt az örömöt. Esetleg inkább kérdezgesd, hogy nekik mi tetszik :) Ez jobbfejség. De azt sem akarom elhinni, hogy létezik olyan csajszi a földön, akinek nincsenek kedvenc nevei :) Egyébként a Farkashoz minden szinte bármelyik magyar név illik.
2013. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!