Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adagoljam be anyámnak...

Niky emo girl kérdése:

Hogy adagoljam be anyámnak hogy lehet összejövök exemmel? (pár részletlent)

Figyelt kérdés

-tavaly agusztus vége óta nemtlálkoztunk de ugyváltunk el hogy 1x még úgyis 1üttleszünk.. aazért lett vége mert anyám nemengedte ide és nagyonmesszelakik..

-anyám gyűlöli úgy ahogy van

-most megyek oda tetkótcsináltatni ahol lakik és találkozni fogunk ha minden jól megy.. anyám is csak azért enged mert ugytudja már elköltözött meg h csak tetkó miatt megyek...

nemtudom hogym ondjam el neki ha megint összejönnénk :/ tanácsokat kérnék plíz

17/L (ne oltsatok korom miatt, lassan 1éve nem halványult az érzés.nem gyerekszerelem)


2011. jún. 7. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez úgy látszik nehéz dió lesz.

Dehát ha így van, amit leírtál, hogy nem múltak az érzelmek, nem lehet mit tenni.

Azóta egy évvel idősebb lettél, hátha nem tilt már annyira, hanem belátja, hogy Te ezt szeretnéd, és nem akadályoz tovább.

Szóval ülj le vele, beszéljétek meg szépen, okosan, higgadtan. Aztán majd eldől, mit szól hozzá.

2011. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

miért nem kedveli anyud?Valami oka csak van.

Hány éves?Jár-e rendesen iskolába vagy már dolgozik?

2011. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) hát az agresszivval legszivesebben 1et értenék.. anyámmal évek óta rossz a kapcsolatunk... szüleim 3évves koromba váltak el és sirva könyörögtem h apámhoz mehessek csak mindenki szart rám.. de engemis utál csak azért nemenged apámhoz mert akk nemkapná gyerektartást meg családit...

srácot meg azért utálja mert nyáron elégsokat volt nálunk mert mindig maradt pár napot mikor jött... énis mehettem volna de azmeg nemengedte anyám... nameg persze mindent utál meg mindentől tilt amitöl 1kicsit is boldog vagyok...

2011. jún. 7. 20:12
 4/12 anonim ***** válasza:

azt nem értem, hogyha ennyire utál, akkor miért engedi meg h tetkót csináltass?


egyébként meg a magánügyed, h kivel jössz össze.

2011. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azért engedi mert nemakarja h apámhoz menjek... voltmár h kiis vágott ithonrol és uccsó pillbe hívott vissza akkoris csak pénz miatt... és utólagtudtam meg h miután elzavart még kerestetni akart rendőrséggel h megszöktem -.- szoval ennyit róla... meg tetkót se szivesen engedi csak ismerős csinálja és tőlem nemkér engedélyt
2011. jún. 7. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


17 éves vagy, szabadon dönthetsz arról, hogy kinél szeretnél élni. Ha jól tudom 14 éves kor felett a bíróság figyelembe veszi a gyerek kérését.


Anyud önző, ha minden úgy van, ahogy leírtad. Sajnálom, ha nem változik, költözz Apudhoz, jobb lesz ott neked.

2011. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
gondoltam már rá de anyám monta h nemfogja hagyni ha kell pereskedik is... és mig nemmenne apához családi addig nemtudna még perekre is költeni mert van uj feleségének 3gyereke :S de mamám is magához engedne csak oda se mehetek igy mert multkor mikor kimentem felakarta jelenteni apát h látogatási időn kivül vok ott... mert eredetileg 2hetente lenne 1nap de évekóta járkálok hozzá szinte naponta..
2011. jún. 7. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
17 évesen jogod van beleszólni ebbe. Én a helyedben simán a kezembe venném a dolgot, és elmennék a gyámügyre. Elmondanám az egész történetet, belevéve azt, hogy anyud hogy bánik veled, hogy csak a pénz miatt kellesz neki, stb.
2011. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
próbáltam már de lassan már minden családtagot ellenem fordit és már apám is egyre kevésbé hisz nekem... meg most nyáron jólesz mert végig kintleszek apámnál csak melóhelyre fogok bemászkálni de azis csak het i3nap szal kibirom azt a 10percet mig hazajövök átöltözni v vmi..de akksztem kintmaradok ősszel, ha pattog akk meg gó bíróság..
2011. jún. 7. 20:42
 10/12 anonim ***** válasza:
gyámúgy családsegítő,ha már kidobott az fel is használhatod ellene,legyél rafkos amúgy is egy év 18 leszel és csomagolhatsz,és akkor már a rendőrség se vihet vissza ő meg mehet dolgozni,nem lezs családi,meg gyt.
2011. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!