Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha főiskolán összejövök az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha főiskolán összejövök az egyik tanárommal, abból nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

Kaptam tőle egy levelet, hogy tetszem neki és komolyak a szándékai. Független férfi, amennyire tudom. Nem mondtam rá se igent, se nemet, hanem időt kértem, mire ő azt válaszolta, hogy annyi időt kapok, amennyit csak akarok stb.

Egyébként tetszik, nagyon is, csak nem tudom, mennyire jó ötlet egy ilyenbe belebonyolódni. Igazából 2 tárgyat is tanít jelenleg, abban biztos vagyok, hogy nemleges válasz esetén sem szívatna vagy ilyesmi, van annyira intelligens.

Igazából annyi a bajom, hogy valószínűleg titkolni kellene a dolgot, egy ideig legalábbis, de még igencsak az elején járunk a félévnek... :O Hogy pl. hol találkoznánk, ahol nem lennénk szem előtt? Most egyből a lakására menni az olyan...nem én lennék. :)


2011. okt. 10. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amig tanit, addig nem megengedett, mert adott esetben azokat a vizsgßakat, amiket nála csináltál, érvénytelennek nyilvánithatják. Ezen kivül a tanárt is elbocsájthatják.

Ha már nem vagytok tanár-diák viszonyban, akkor semmi akadálya.

2011. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan csoporttársam, aki összejött az egyik tanárunkkal a főiskola alatt. Szakdolgozója is volt, meg tanította is. Együtt voltak, de kevesen tudtak róla. Nem derült ki, nem lett belőle semmi.

Szóval simán titokban lehet tartani, ez nekem nem lenne akadály! :)

2011. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon de nagyon elítélném azt a férfit, aki összejönne egy nálánál legalább 15 évvel fiatalabb lánnyal, aki ráadásul még a tanítványa is. Ugye te kb vagy vagy 20-20 éves, ő meg legalább 35. Nagyon merész csaj lehetsz ha ilyenbe belemész, a tsávó meg egyenesen bolond. Nyugi én is tanár vagyok egy középiskolában(részmunkaidőben(meg rendőrtiszt is)és kaptam már olyanokat tanítványoktól, hogy van-e barátnőm stb, mennék e velük diszkóba stb. De nem veszem fel az ilyeneket. Ez főiskolán is kb így kellene, hogy működjön.
2011. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A főiskola teljesen más, mint a középiskola, már ha csak azt nézzük is, hogy előbbi helyen két felnőtt ember találkozik (mindketten 18 év felettiek). Innentől kezdve nem említhető egy lapon a kettő.

Lehet, hogy várnotok kellene, amíg nem fog tanítani, most még csak beszélgessetek, találkozzatok néha... Ha tényleg nem nős, akkor én ebben nem látok semmi kivetnivalót!

2011. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtök érdekében addig ne lépjetek, amíg tanít. Utána ok.
2011. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tíz év a korkülönbség csak...az szerintem nem olyan sok. :)
2011. okt. 16. 10:43
 7/9 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2013. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már eltelt jó kis idő amióta megírtad a történetedet, engem is érdekelne, hogy lett valami a dologból esetleg már boldog házasok vagytok?
2013. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nos, együtt voltunk csodálatos 6 hónapig, aztán valahogy egyre kevésbé sikerült összeegyeztetni az életünket. Neki is lettek egyéb elfoglaltságai (ledoktorált, meg különböző programokban vett részt, külföldre utazott, stb.), illetve nekem is, közben végzős lettem és szakdolgozatot írtam, illetve más dolgaim is akadtak, szóval a vége felé már alig tudtunk találkozni. A baráti köre sem igazán fogadott be engem, ami nem a korkülönbségnek tudható be, hanem inkább az érdeklődési köreinkben tapasztalt különbségeknek.

Végül közös megegyezéssel úgy döntöttünk, hogy legyen vége. Szép volt, de nem ugyanabba az irányba tartottunk mi ketten. Azóta ha találkozunk, mindig kedvesen elbeszélgetünk, beülünk valahová egy kávéra, örülök neki, hogy szépen váltunk el. :)

2013. júl. 20. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!