Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem helytelen, ha...

Szerintetek nem helytelen, ha összejövök az exem kollégájával?

Figyelt kérdés

Az exemmel fél éve szakítottam, de a kapcsolat már halódott már 1 éve, mielőtt vége lett.

Tegnap beszélgettem egy kollégájával, és az exre terelődött a szó. MEgkérdezte, hogy visszamennék-e hozzá, stb. És kifakadt belőlem, hogy semmi pénzért, mert alkoholista és úgy bánt velem mint valami kutyával (vagy még annak se tekintett). Elmeséltem, hogy miért mentünk szét, amin nagyon meglepődött, mert ő és a többi kolléga úgy tudta, hogy én félreléptem( ezt nem történt meg).

Szóval bókolt ami nagyon jól esett, meg mondta, hogy mindig is csodálkozott, hogy egy ilyen gyönyörű nő, miért a "szörnyeteggel" van együtt. Majd arra is kitértünk, hogy a legutóbbi találkozásunkkor (amikor még 1ütt voltam az exemmel) miért voltam olyan hideg vele. Elmondtam neki, hogy egyszer az ex megkérdezte, hogy ha ő nem lenne akkor ki tetszene a fiúk közül és én ezt a srácot mondtam. Teljesen kiakadt rajta, és mondta, hogy akkor menjek hozzá du...ni magam. Szóval nem akartam újabb veszekedést és inkább többet nem szóltam hozzá.

ÉS hát mi tagadás még mindig nagyon tetszik, randira hívott. Szerintetek bele menjek? Nem "bunkóság" ez?


2011. jan. 9. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

egyáltalán nem az, azzal randizol, akivel akarsz, de legyél óvatosabb, ne fedd fel rögtön a kártyáidat, hogy neked már régebben is hogy tetszett az új hódolód, és hasonlók.

mert így megvan a veszélye, hogy csak kihasználnak megint.

legyél sokkal körültekintőbb. ugyanis nem arra utal, hogy az lettél volna, mikor összeálltál azzal az alkoholistával, és még tűrted is elég sokáig, hogy megalázó módon bánjon veled.

2011. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ex kihasznalta es ki akarja hasznalni a Te "oszintesegedet' exed irant. Csoborbol vodorbe ne menjel. Kenyelmes lenne, ha osszejonnel az exel, de hulyeseg is. Keress magadnak onalloan egy kivulallot.
2011. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akartam irni: Az ex kollegaja
2011. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amikor megismertem az exem egy rettentő jó lelkű kedves ember volt. Jött egy csapás az életében (lefokozták a munkahelyén, kevesebb fizu-több idegeskedés) és nem tudott vele (vagy nem is akart) megbírkozni. Akkor 180˙fokos fordulatot vett és akkor vált olyanná ami ma is.

Nem fogok természetesen az új "lovag" nyakába ugrani, csak úgy érzem, hogy ez olyan "orr alá dörgölés". Mert akarva-akaratlanul de híre fog menni a dolognak. Ez nem olyan szerintetek, hogy egyik virágról a másikra szállok?

2011. jan. 9. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
ha nem akarod, hogy az ex bosszúnak vegye, akkor ne a munkahelye előtt találkozzatok, soha ne menj a cég környékére.
2011. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Na igen, pillango kisasszony, egyik viragrol a masikra. Erre vigyazz, a hirnevedre, mert hamar korbe megy a pletyka, a hoditas a cegen belul. mint irtam, en mashonnan keresnek uj tarsat. Nem beszelve arrol, hogy az exet is megharagitod. Majd rad fogja goni hogy ez mar regen megy stb.

Egyebkent nem hiszek abban, hogy valaki nagyszeru, kedves stb volt utana hirtelen megvaltozik. olyan volt o akkor is, csak nem vetted eszre, vagy nem mutatta ki igazan a foga feherjet.

2011. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem védekezem, biztos hogy hibáztam, de ki nem hibázik életében legalább egyszer?! Szerintem ha valakit szerteünk nem látjuk meg a hibáit, és védjük mások előtt. Legyen az egy szülő vagy egy társ. Mind1.

Az ex mindent rámfog, szóval ez már leperegne. :) De igazad van, hogy biztos pletyka lenne a dologból. Az, hogy régóta ment azért nem állná meg a helyét, mert nagyon ritkán találkoztunk, és neki barátnője volt amikor még együtt voltunk, tehát ha picit járatná az agyát akkor rájönne, hogy nem igaz. Bár ha attó nem riadt vissza, hogy lejárasson, akkor ez is benne lenne. :S

Igazatok van mindannyitoknak, köszönöm szépen, hogy segítettek!

2011. jan. 9. 12:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem fenyegetne az a veszély, hogy a munkahelyük környékére megyek, mert a cég Bács-Kiskun megyében van, és pedig BP.-n lakok.
2011. jan. 9. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!