Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem unjátok már, hogy a nőket...

Nem unjátok már, hogy a nőket mindig elnyomják?

Figyelt kérdés
Engem nagyon bosszant az a tipikus duma hogy te lány vagy és még nem mehet szórakozni bezzeg ugyanannyi idős korban a fiúk mennek . Vagy hogy neked veszélyes meg korábban van a takarodó és hogy este sötétben járkálni is veszélyes . Meg hogy egy pasi ihat de a nőnek nem illik . És ott van a szex is ha egy pasi megdönt csomó nőt akkor ő a király és húú de menő ha egy nő teszi ugyanezt akkor mekkora egy k meg ribi . És persze a férfiakat ritkábban erőszakolják meg . Akkor a nők kevesebbet keresnek. Főleg ha a nő csinos a munkájában ritkán veszik komolyan . Aztán ott van hogy a lánynak ha szőrös a lába mekkora gáz meg hogy nézz ki de ha a férfinak akkor már az úgy van jól . Az is milyen undorító dolog ha a nő terhes lesz a pasi simán otthagyhatja élve az eddigi életét gondtalanul.Azért lássátok be hogy a 21 században még mindig a férfiak élete a jobb vagy szerintetek nem ?? Vagy csak én gondolom így ?
2011. jún. 7. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=s6Vz0lOpee8&feature=feedf_more


erre csak ezt linkelem neked, ezért fel kell láááázadniiiiiiiiiii!

2011. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem rosszul gondolod. Egy okos,talpraesett nőt nem nyomnak el. Csak aki hagyja.

A szexről csak annyit hogy melyik a jobb, ha egy kulcs minden zárat nyit, vagy egy zárat minden kulcs? Jó ez csak vicc volt.

A lényeg nem érzem hogy a nőket elnyomnánk.

2011. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Cuncika! Ne itt keress önigazolást a saját érdekérvényesítési alkalmatlanságodra! Légy határozott és ne engedd magad elnyomni! Hidd el nem mindenki gondolkodik így. Pl az én csajom sosem érzi, hogy elnyomnám pedig én sem vagyok "papucs".
2011. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek, de ez sokkal összetettebb kérdéskör, minthogy itt, ezen az oldalon meg lehessen tárgyalni.
2011. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

persze, a nők akarták az egyenjogúságot, DE az elvárásaik is megmaradtak a régi időkből. nos, ez így nem működik.

úúúútálom a kényes, elvárásokkal teli nőket. nincsen nagyobb problémád, mint hogy azon aggódj hogy legközelebb ki szól be hogy milyen gusztustalan hogy seggrészegre iszod magad? mert megfigyeléseim alapján azt a nőt, aki mértékkel iszik senki sem nézi le. anyád természetesen jobban félt, mert tény, hogy több nőt erőszakolnak meg. nagyon sok családot ismerek, ahol a nő SOKKAL többet keres, mint a férje.

csak a nők találták ki maguknak, hogy mindig talpig smikben, egy szőrszál nélkül kell élniük, ezt a nők egymásnak csinálják, nem a pasiknak!

és egy nő is simán otthagyja a gyereket, nem csak a pasi!

minek kell mindig általánosítani? fúj pasik, fúj nők.az ember vagy idióta, vagy nem.

19/L

2011. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Aztán mégis olyan pasi kell neked, aki mellett "nőnek érezheted magad" és akire "felnézhetsz"


Ez lenne az áhított egyenjogúság?

2011. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Félreérthető... "ha egy nő teszi ugyanezt". Mármint megdönt egy csomó csajt?

A szőrös láb az olyan, mint hogy a nőknek jól áll a szoknya, egy férfi meg undorító (jogosan, fujj), ha szoknyát vesz.

Ha a nő terhes lesz, arról (nagyon-nagy tisztelet a kivételnek) tehet is. Nézz át a szex-szerelem kategóriába, napi 20 "nem húzott gumit és elment belém, lehetek terhes?" kérdés garantálva. Persze ilyenkor még nagyobb kö_csögség otthagyni, mert a hapsinak is lehetett volna esze is, nem csak f*sza, de a csajnak sem kellett volna hagyni, hogy ne védekezzenek.

Hogy lehet egy férfit megerőszakolni? A férfi (hacsak nem másik férfiról van szó), 95%-ban örül, ha kap szexet, eszében sem lesz feljelenteni, ha egy nő mondjuk lekötözi, és jól megd*gatja magát.

Egyébként nem vagyok az emancipáció ellen.

2011. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyet értek veled,de szerintem ebben ne érezd magad elnyomottan,hiszen tul sok olyan dologra képesek a nök,amikre a férfiak nem!
2011. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Engem nem nyomnak el,érdekes. talán azért mert normálisan viselkedem,jó vagyok a szakmámban és megbecsülnek. Nem egyszer volt már,hogy engem preferáltak egy férfi helyett,egyszerűen azért mert dolgosabb/precízebb/jobb voltam,kész.

Biztos vannak olyan emberek,akik a nemük alapján itélnek meg egy embert,de az ő véleményükre én nem vagyok kiváncsi,nem keresem a primitiv emberek társaságát.Meg persze sok (túl sok) van az iylen lázadó feminista tyúkokból,akik miatt a többi nőt is megitélik hisztérikus tyúknak...sajnos.

2011. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És a skót férfiaknak is van szoknyájuk - jó ez vicc volt !
2011. jún. 7. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!