Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám?

Miért ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés

Pl. 3 évig volt egy barátom,nem volt szegény,de olyan nagyon gazdag se és anyum azt mondta hogy inkább keressek helyette egy gazdag pasit aki megvesz nekem mindent.


Karácsonyra akartam volna kérni egy telefont,mivel a mostani telefonom lassan szétesik,még 7-es voltam amikor kaptam és azt mondta hogy ha egy gazdag pasival járnék akkor vele megvetethetném. Most hogy volt a ballagásom és a 18. szülinapom, amikor kérdezte mit kérek ajándékot felhoztam megint ezt hogy telefont szeretnék és megint jött ezzel a keressek gazdag barátot dologgal.

Már egyre jobban zavar a dolog és a múltkor megkérdeztem tőle hogy ha ennyire bejönnek neki a gazdag férfiak,miért nem ment hozzá egy milliomoshoz. Erre azt mondta hogy apumba volt szerelmes. Na most itt jön az hogy ha neki is a szerelem volt a fontos,akkor én miért legyek valakivel csak a pénzéért?

Tegnap megint felhozta a dolgot és elmesélte hogy amikor ő fiatal volt összejött pasikkal csak azért hogy vetessen velük dolgokat és amikor a pasi "többet akart dobta".

Nekem viszont nagyon elegem van ebből,hogy mindig ezzel jön,én nem tudnék kihasználni senkit és nem lennék senkivel sem csak a pénze miatt. Én normális kapcsolatot szeretnék nem pedig ilyet.

Mit csináljak anyummal hogy békénhagyjon ezzel? Már próbáltam vele beszélni,de nem segített..

18/L


2011. jún. 7. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát úgy látszik akkor nem csak nálunk van ilyen.Anya is mindig megjegyzi hogy járhatnék gazdagabb pasival mert mindent megvenne...

Egyszer leültem vele beszélni és elmagyaráztam neki hogy én nem olyan vagyok aki szereti hogy mindent a segge alá raknak.Én is szembesítettem hogy ha ezt akarja akkor miért apával van...nem válaszolt belátta hogy nekem van igazam.Azóta nem cseszeget.

2011. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit keményebben lépj fel. Elmagyarázhatnád neki:


1.Az olyan nőket akik pénzért csinálják azokat úgy hívják hogy, K... Még akkor is ha nem az utcasarkon állnak.


2. Ne adjon tanácsot egy olyan, aki nem így választott partnert csak a szája jár.


3. Ahogy ő viselkedett ezekkel a pasikkal az őt minősíti és ne akarjon egy ilyet faragni belőled is. Ő hogy állna ahhoz ha lenne egy gazdag fia és a nője csak a pénzéért lenne vele? Hát biztos nem lenne elájulva.


Tudod mit? Hagyd rá és éld a saját életed és véletlenül se lépj a nyomdokaiba, teljesen jól látod azt, hogy milyennek kell lenned.


Ráadásul a gazdag palik /tisztelet a kivételnek/ kissé felszínesek, bármit megkapnak és nagyobb az esélye hogy lecserél egy csinosabbra, mert megteheti, mert a nők nagy része pont ilyen pénzéhes kis ... és nem fognak gondolkodni ha el kell venni tőled a pénzeszsákot.


Keress inkább egy rendes fiút aki megbecsül.

2011. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Addig menekülj a közeléből míg kinem árusít pénzért.Anyukád fontos a pénz,azért kell a gazdag pasi hoyg ő is jól járjon.Azon se lepődnék meg ha kiderülne csalta apudat ajándékokért.
2011. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó ég!

Már jó, hogy a sarokra nem állít ki!

Jóformán ku.rválkodásra biztat, már ne haragudj.


Azért csinálja, hogy ne neki kelljen Téged segítenie anyagilag, hanem add el magad egy gazdag fickónak, így nem fogsz rászorulni többé, illetve ő is részesülhet általad a férfi pénzéből.


Pénzéhes anyukád van, sajnos.

2011. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kislányom!Azt elfelejtetted leirni,hogy 4-en vagytok testvérek,akiknek ugyan annyit szeretnénk biztositani,mint amennyi mindent Te megkaptál Tőlünk.Nem tehetek róla,hogy a 3 testvéred mellett nem tudom kielégiteni a 100000ft-ot érő mobiltelefon megvásárlását és egyéb sokba kerülő igényeidet.Ha Te nem éred be egy 30ezres mobillal,akkor ne irj ki ilyen kérdéseket.Mi tisztességben felneveljük a gyerekeinket és meg kell becsüljék a pénz.Nem szórjuk ki az ablakon!Ismered a közmondást:aki nem dolgozik,ne is egyék!Hát csak ennyi az üzenetem neked!Szomorú,hogy igy állsz a dolgokhoz és nem kell lenézni azt,hogy nem vagyunk tehetős család,mi a kenyerünket a kétkezi munkánkkal keressük meg és más gyerek örülne,ha ennyi testvére mellett azért ennyi mindene lenn.Irja meg itt valaki,hogy ki kap ennyi testvér és egyéb támogatás hiányában milliós autót,százezres telcsit meg hasonlókat!

Hát szomorú vagyok,hogy csak felelőtlenül leirsz dolgokat!Sajnállak!:(

2011. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És még azt elfelejtettem,hogy apád volt az első pasim,huszonévesen vele feküdtem le egyedü és azóta is együtt vagyunk és szeretetben,boldogságben,becsületesen nevlüónk Titeket.Nem tudom miért irtál ide ilyeneket!:)
2011. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3évig tartó barátoddal nem volt semmi bajom,nagyon aranyos,kedves és intelligens fiú volt!Engem nem érdekel,hogy gazdag vagy szegény csak normális legyen és SZERESSEN!
2011. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!