Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő az ilyen? Mit szólnáto...

Barátnő az ilyen? Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Mindig fel szoktuk köszönteni egymást az ünnepeken ajándékkal. Neki nemrég névnapja volt, de nem vettem neki semmit mert nem volt pénzem. Mondtam is, hogy csak úgy megyek el a kis összejövetelére, ha nem bánja ha csak később adok ajándékot. Azt mondta, hogy semmi baj. De az este folyamán háromszor is felhozta, hogy én nem vettem neki ajándékot...
2011. jún. 7. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szép, pláne ha negatívan hozta fel. Ha pl összehasonlítgatott másokkal, vagy sértett felhangot adott neki. Jól tetted, hogy jelezted neki előre, szerintem korrekt voltál.
2011. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vehettél volna egy csokit az is valami
2011. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy csak sokat ivott és nem tudta mit beszél?

amúgy sztem ez nem a legnormálisabb reakció....

2011. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van barátnőm ,aki szülinapom után hónapokkal vett ajándékot. Azóta is néha szóbahozzuk, de csak mosolyogva, mert engem nem zavart.

Tényleg elég furcsa barátnőd van...

2011. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Pénzben mért szerelem... ennyit ér.
2011. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát elég gáz,hogy nem azt értékeli,hogy ott voltál és hogy gondoltál rá,hanem csak az érdekli,hogy nem vittél neki ajándékot,ha neki fontosabb egy tárgy vagy bármi mint te akkor nem becsül meg téged igazán.
2011. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként lány vagyok. De ez azért szerintetek nem annyira durva, hogy ezért megszakítsam vele a kapcsolatot?
2011. jún. 8. 00:09
 8/11 anonim ***** válasza:

kérd meg rá, hogy ne hozza fel többet,ha ennek ellenére továbbra is így áll hozzá, és te jól elvagy nálküle is, akkor hagyd a fenébe.

Én mondjuk barátnpmnek a május eleji szülinapjára a hét végén fogom odaadni az ajándékát.

2011. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, az egyik válaszoló írta, hogy csokit vehettem volna. Azt vettem, de szerinte az nem ajándék. Mármint a beszédéből ez jött le.
2011. jún. 8. 00:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit ne mondjak, tényleg furcsa a barátnőd... szerintem is próbáld vele megbeszélni, hogy ne hánytorgassa fel. Ha továbbra is csinálja, akkor tényleg nem barátnő az ilyen.

2 baráti társaságom van (lányok), és volt olyan születésnapi ajándékot 8 hónappal később adtuk át, mert mindig volt... :D De ebből soha nem volt gond.

2011. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!