Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férj/férfi nélkül lehet...

Férj/férfi nélkül lehet teljes életet élni szerintetek?

Figyelt kérdés

Na nem a mostanában divattá vált szingliségre gondolok mint a Szex és New Yorkban, hanem mikor valaki keresgél, de nem találja meg azt a férfit akivel boldog lehetne.

Több olyan nőt is ismerek akik mellett nincsen férfi, de így is jól megvannak hosszú-hosszú évek óta. Igaz gyerekük az van (nem tudni ki az apjuk, vagy egy kb 1 éves kapcsolatból fogantak) de nem tudom ez mennyire lehet valóban boldog élet.


2011. jún. 8. 22:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

23:28 hova valósi vagy?

miért nincs privid?

2011. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
szabolcsi vagyok, és egy úriember. :)
2011. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretnél megismerni akkor írok neked privit. Szeretnéd? márha nő vagy. :D
2011. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%

csak azért kérdeztem nem e a barátom kérdez ilyeneket, mert ő is helyes, babát akar és szeretetre vágyik.

de ő nem szabolcsi

(amúgy messze lennénk egymástól)

2011. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
78%-os, gyere pest megyébe és hozd a hasonló gondolkodású ismerőseidet is;) Szerintem mindenki jól járna!:D
2011. jún. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
jaj, akkor már egy féltékenykedő barátnő :D Hát okés indulunk is. :)
2011. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, de én nem tudnám elképzelni. Nekem az első helyen a család áll, szeretnék majd én is egy szerető férjet és gyerekeket. Én is társfüggő voltam valamilyen szinten, szerencsére azt hiszem, ebből többé-kevésbé kigyógyultam, de klasszisokkal jobb érzés kapcsolatban lenni, mint egyedül.
2011. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Érdekes volt az a gondolat, amit egyik hozzászóló írt, miszerint addig tud egyedül boldog lenni egy nő, amíg meg nem ízlelte, milyen egy férfival egy jó párkapcsolat. :)


Lehet ebben valami. Nekem még nem volt olyan igazán hosszú, komoly kapcsolatom. Rövidebbek, felületesebbek voltak, de egyikben sem tapasztaltam meg azt, hogy az illető férfi szerelemmel szeret, és én vagyok neki a legfontosabb. Azt hiszem, én sem éreztem ilyesmit. A legutolsó hosszabb (8 hónap, hát az se valami hű de hosszú) kb. 2,5 éve ért véget, azóta (eltekintve néhány rövidebb ismerkedéstől) egyedülálló vagyok.


És azt mondom, nem érzem rosszul így magam (26/N vagyok). Volt olyan időszak, amikor az összes barátnőm kapcsolatban volt, hát az kicsit rosszabb volt ilyen szempontból, mert ritkán értek rá találkozni, de azóta alakultak a dolgok. Tkp. elvagyok, nem kesergek amiatt, hogy nincs senkim. Azt hiszem, nyitott vagyok, ha úgy alakul, flörtölgetek, elvagyok.


Borúsabb pillanataimban meg szokott fordulni a fejemben, hogy vajon ez örökre így marad-e. Mert persze én is szeretnék majd idővel családot, de hát ahhoz kéne egy megfelelő férfi is. Azt hiszem, fel vagyok rá készülve, hogy esetleg nem lesz, mert nem találok olyan férfit, akivel kölcsönösen szerelembe esnénk. Sz*r lenne azért, de felkészültem erre is.


Mert hogy olyanhoz nem megyek, akit nem szeretek, az tutifix.


Szóval én azt mondom, lehet teljes életet élni férfi nélkül is. Mondjuk nincs sok ilyen ismerősöm, szóval nem tudom, hogy ők ezt hogy élték meg.


26/N

2011. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

23:06 - FELEség...

Te, és mit szólsz az EGÉSZség szavunkhoz? Két feleség már egy egészség? :)

2011. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!