Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet olcsón férfi bocskai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olcsón férfi bocskai zakót vagy teljes öltönyt varratni, esetleg kölcsönözni a páromnak az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

A kérdést valóban ide szántam,mert július 17.-én lesz az esküvőnk és bocskaiban szeretne lenni ezen a jeles napon,de hatalmas összegekért kínálják őket eddig a legolcsóbb varratás 40.000 Ft környéke lenne,de az messze van,úgyhogy az sem éri meg.A legdrágábbról ne is beszéljünk:kb. 200.000 Ft.A tesz vesz-en és a vaterán állandóan keressük,csak szorít minket az idő.Aki tud,kérem segítsen,hogy beteljesüljön a párom álma.Mi Pest megyében lakunk,úgyhogy Budapest és környéke lenne a legjobb számunkra.

Előre is köszönöm mindenki válaszát.


2010. márc. 21. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia :) Itt:)

www.szabosag.com

A férjem is bocskai öltönyben lesz, én meg ebben :)

[link]

A férjemé 120 az enyém picivel olcsóbb. Én is millió egy helyen kerestem mire ez meglett, nagyon tudom ajánlani. Az milyen hely ahol 40-ért megvarrják? 40 nagyon rendes öltönyt sem adnak...Sok boldogságot :)

2010. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Biztos, hogy azt akarja? Nagyon szörnyen néznek ki :(
2010. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.Nyíregyházán varrnák meg annyiért.Gondolom van köze ahhoz,hogy Bocskaikert ott van nem messze és nekik ez nem számít túlságosan különleges kérésnek.

Először nekem sem tetszett annyira,de amikor megláttam rajta,akkor ismét beleszerettem és rábólintottam a Bocskai viseletre.

A linket megnéztem,igazán csodálatos!De nekem már megvan a ruhám,nekem nem Bocskai lesz,de megnéztük és nem fogunk elütni egymástól.

Várom a többiek válaszát is.

2010. márc. 21. 16:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Pécsen tudok mondani neked tuti biztos helyet, de ezek szerint az nektek messze van... Az én férjem is bocskaiban volt, és a pécsi Nagypostával majdnem szemben található ruhaboltban vettük meg neki. Ott van mindenféle méretben, és egy napos határidővel ráigazítják az illetőre. A férjem bocskaija 25 000 forint volt két éve (mellény nélkül, mert az plusz egy tízes lett volna), azóta lehet, felmentek az árak.
2010. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó!Nem adjátok el a férjed ruháját?Ha jók lennének a méretek és meg tudnánk egyezni nagyon boldog lennék!Ha érdekel az ajánlat,akkor küldj üzenetet a rozinixi@citromail.hu-ra.
2010. márc. 21. 18:04
 6/16 anonim ***** válasza:

mi apukámnak (örömapaságra) kerestük bocskait, találtunk egy üzletet, ahol olcsón voltak, de nem volt olyan méret, és szín, ami tökéletes lett volna. Így rendelésre megvarrták pont apura méretezve és nem kértek érte többet!


ez Pesten van, Üllői útnál


MARGÓ DIVAT

Magyarország ÜLLŐI ÚT 206.

1191 BUDAPEST

Telefon: 1-241-2530

2010. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippet.Holnap felhívjuk őket,de úgy mégis milyen árakra lehet náluk számítani?Nagyon kis költségvetésű esküvőt tervezünk és sajnos 10.000 Ft is sokat számít.

Várom a többiek ötleteit is.Higgyétek el,nagyon szépek a Bocskaik!Kár,hogy nekem már megvan a ruhám.:(((

2010. márc. 22. 21:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Margó Divatban mi vettük. Árra már nem emlékszem, én 40.000körülre emlékszem, apu 50re. Igaz, hogy csináltatott mellényt is, vett inget is, lehet hogy így együtt volt 50. 2008ban vettük.

de mindenképp érdemes elmenni fölpróbálni, azt hiszem, 10-18ig mindennap nyitva vannak, talán csütörtökön tovább is.

2010. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tavaly vettük Makón 45 ezerért.Mi Miskolc mellett lakunk, de nem találtunk olcsóbbat, és még elmenni is megérte érte, mert mindenhol jóval drágább lett volna.
2010. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem Érden készítették méretre 80000-ért (3 részes), nagyon meg vagyok vele elégedve.

Ha elfogadtok egy tanácsot, akkor inget időben kezdjetek el keresi hozzá. Én nagyon nehezen találtam (3! nappal az esküvő elött...)

2010. márc. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!