Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal csak néhány nap...

A párommal csak néhány nap mulva tudok találkozni. De már nagyon hiányzik. Mit tegyek? Nagyon rossz.

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Webkamera, közben telefonálás.
2011. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem...

megbeszéltük hogy ritkitjuk a talikat...hogy ne unjunk 1másra. és találkozzunk 7végén. De ő már most hiányzik nekem... de nem akarom felkeresni. de lehet hogy én nem is hiányzom neki:(

2011. jún. 9. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy- hogy mit? Én távkapcsolatban élek 3 éve, heti 1x tudunk találkozni, hiányzik nekem is, de nem dől össze a világ... Lelkesen várom a szombatot, addig meg lefoglalom magam netezéssel, sportolással, olvasással, pihenéssel, süti sütéssel, barátnőmmel találkozgatok stb-stb.
2011. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

foglald le magad hogy ne gondolj rá :S Bár ez necces a nők több dologra tudnak figyelni egyszerre.

Olvass tanulgass, ismerkedj új barátokkal stb járj el a barátaiddal hisz nem csak a szerelem létezik. Sok sikert

2011. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 havonta tudunk csak találkozni, de napi 3-4 órát skype+kamera, egy napot se hagyunk ki, pedig nem vagyunk tinik és nem tegnap jöttünk össze. Az már régen rossz, ha azért nem találkoztok, mert majd tuti egymásra untok, így egymásra is fogtok.
2011. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"megbeszéltük hogy ritkitjuk a talikat...hogy ne unjunk 1másra. "

gondlom nem vagytok túl idősek. Nekem erről a ráunsz dologról az a véleményem, hogy ha megunjátok egymást mert sokat találkoztok akkor az előbb utóbb úgyis kiütne a kapcsolaton, tehát jobb előbb megtudni, hogy ráuntok-e egymásra, mint utóbb mondjuk összeköltözés után. Én 17 évesen jöttem össze a párommal, minden nap találkoztunk, eltelt 4 év de a mai napig nem "unom" pedig sosem szüneteltettük a kapcsolatunkat. Szóval ez egy hülyeség már bocs...



Amúgy mi jelenleg 3 hét múlva találkozunk addig nekem vizsgaidőszak van. De kibírom. Tanulok, olvasok, sétálok, zenét hallgatok, netezek, filmezek, elfoglalom magam. Nem igaz, hogy nem lehet kibírni. (egyébként 2 éve élünk távkapcsolatban, nem csak úgy mondom...)

Amúgy ha nem "kényszerből" nem találoztok akkor nem értem mi akadálya van, hogy felkeresd: "Szia Drágám eljöttem mert hiányoztál."-csak nem fog besértődni.

Ne kreálj problémát ott ahol nincs!:)

21-L

2011. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most erre a kérdésre mit írjunk? Próbáld meg elfoglalni magad valamivel! Barátnő, fagyizás, strand, mozi, főzz valami finomat, nézz valami jó filmet (ne romantikusat) stb.stb....
2011. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!