Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik csak hétvégente tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csak hétvégente tudnak találkozni a párjukkal, nem rossz néha nektek?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne néha így hétköznap esténként csak úgy random elmenni sétálni valamerre, vagy beülni valahová, vagy csak kiülni vele egy padra... Mint csak így hétvégente találkozni és besűríteni mindent... Nektek nem rossz néha? :/

Úgy hiányoznak ezek a dolgok.


2011. okt. 19. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül :(
2011. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Az elején rossz volt, de 8 éves már a kapcsolat. Nem ég ki annyira, mintha naponta látnánk egymást! Napi telefon skype is jó. Péntek este, szombat reggel, szombat este, vasárnap reggel, vasárnap este, hétfő reggel szex! Mindig van hiányérzet. Az elején azért még rossz! És hát meg kell tudni bízni a másikban!
2011. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát jobb mintha még kevesebbszer látnám. Főleg ha kimarad egy hétvége valami miatt, az rossz. Sőt egyszer volt, hogy 8 hétig nem láttam, és abból 5 hétig netem se volt :( Az nagyon rossz volt. De persze amikor meg látod, akkor olyan jó, hogy megéri.
2011. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvesem holnap jön haza, de szinte minden este sírva alszom el, mert nincs itt és nagyon hiányzik. :(
2011. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát én azért nem sírok de borzasztóan hiányoznak ezek a random dolgok :/
2011. okt. 19. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is elsírom magam sokszor... főleg,mikor vasárnap este elbúcsúzunk egymástól. :$ olyan nehezen telik az idő olyankor péntekig. :( Elég rossz,de lekötöm magam a sok tanulnivalóval.
2011. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát,bevallom,hogy én is elsírom magam néha,de az csak olyankor van,mikor kb.3 hétig nem találkozunk...nekem az esték és az éjszakák a legrosszabbak,napközben még lefoglalom magam,este viszont olyan szívesen hozzábújnék...de pénteken végre találkozunk 2 hét után :)
2011. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

basszus nekem már attól sírnom kell, hogy olvasgatom a válaszaitokat :S nagyon rossz lehet!

Én minden nap láthatom a barátomat, és ennek nagyon örülök. viszont nekem is volt már távkapcsolatom exemmel (nem durva, csak ilyen hétvégente találkozás) az is rossz volt.

2011. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nikcsy396 válasza:

18:56-Én is így vagyok ezzel:(

1 héten mi is csak 7végén találkozunk a barátommal és iszonyat rossz,főleg úgy hogy ő dolgozik és csak délutánonként tudjuk elérni egymást telefonon..7végén amikor elválunk és 7közepén már a sírás kerülget annyira hiányzik:(

2012. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon rossz. Volt olyan, hogy 3 hétig nem láttuk egymást, most meg egy hónapig leszunk távol egymástól, el se bírom képzelni, már a 3 hét is borzalmas volt. Viszont amikor meg találkozunk, az nagyon de nagyon jó :) meg kell bízni a másikban és akkor így is mukodoképes a kapcsolat. A miénk legalábbis nagyon szép :)
2014. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!