Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlenül érzem magam...

Kellemetlenül érzem magam emiatt. Jogosan?

Figyelt kérdés

Ma álltam munkába - előtte pár hónapig nem dolgoztam, azelőtt pedig vállalkozóként dolgoztam szabad időbeosztással.

Nem mondanám különsebben megterhelőnek a napot, mindenki kedves volt velem, inkább csak hagytak körbenézni, főnököt kellett csak kísérgetni, hogy minél több dolgot lássak mellette, illetve szerződéseket, belső anyagokat mutogatott. Stresszesnek egyáltalán nem nevezném.

A férjem a közelben volt, úgyhogy eljött értem kocsival.

A kocsiban már csak bambulni tudtam, annyira fáradtnak éreztem magam.

Ő ugyanannyit dolgozott, de pörgött. Normális, hogy az első munkanap ennyire leterhel??


2011. szept. 16. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális, nincs ezzel semmi baj!
2011. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Sok új benyomás ért,megakarsz sok mindent jegyezni és ez kifárasztott. Főleg,hogy eddig nem dolgoztál ilyen kötött munkaidőben.
2011. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvagy szokva tőle, ennyi. Nekem volt olyan időszakom, mikor hétfőtől szerdáig suliztam, szinte reggeltől estig, csütörtöktől vasárnapig meg dolgoztam, reggel 8tól éjjel 1ig. Mégis pörögtem mindig, nem voltam fáradt. Aztán úgy alakult, hogy pár hónapot itthon voltam, azután 2 óra sulitól is képes voltam teljesen elfáradni. Aztán belejöttem megint.
2011. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!