Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők nem ismerik egymást,...

A szülők nem ismerik egymást, ti mikor ismertettétek össze őket? Egyáltalán fontos ez?

Figyelt kérdés
A párommal már elég rég óta vagyunk együtt, 4 éve, a szüleink viszont még nem ismerik egymást. Egyetlen egyszer találkoztak, kb 3 percre, amikor a párom szülei egy alkalommal utánam jöttek. Egy városban lakunk, de soha még az utcán sem futottak össze véletlenül se. Arra gondoltunk a nyáron elmehetnénk együtt valahova, de nem tudom jó ötlet-e. Mindkét szülő inkább "maradi", ha lehet így fogalmazni. A párom szülei kicsit nyíltabbak, de társas helyzetben az én szüleimmel sincs gond, "alkalmazkodnak". Erőltessük ezt az ismerkedést vagy hagyjuk? Elég elég eljegyzéskor megismertetni egymást?
2011. jún. 9. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Mi az esküvőn ismertettük össze őket egymással,sem előtte sem utána nem találkoztak azóta sem,pedig már 9 éve együtt vagyunk.Időnként kérdezgetnek egymás felől,szerintem elég is ennyi.
2011. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egymásról tudnak, kérdeznek közben...csak fura, hogy a barátaink szülei mind ismerik egymást közös nyaralások stb. nálunk meg csend...:)
2011. jún. 9. 14:20
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

5 éve vagyunk együtt, gyermek is van. Nem ismerik egymást. Nem is nagyon erőltetik, nem foglalkoznak egymással. Közös programot nem szervezünk nekik, főleg nem egész naposat,mivel lehet az is, hogy totál nem szimpatikusak egymásnak.

Ha Nekik így jó, akkor mi is elvagyunk:)

2011. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó: Már unoka is van és nem ismerik egymást? Nekem ez nagyon fura, nem mondom, h. barátok legyenek, de azért esküvőkor illik megismerkedni.


A kérdezőnek: Sztem nyugodtan szervezzetek közös programot, legalább összeismerkednek.:)

2011. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
A mi szüleink egy koncertemre jöttek el, ott találkoztak, de ennyi. Külön ismerkedős rendezvényt nem csináltunk, minek? Mi vagyunk együtt, nem ők.
2011. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát mindenképpen megér. Azt írod maradiak, nem azt, hogy egymással lenne problémájuk. Ha nem megy, nem kell erőltetni, de lehet, hogy kedvelnék egymást :))
2011. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

:D hát azért azt nem tudom elképzelni, hogy esküvő után ne találkozzanak, ne bírják egymást. Remélem kedvelik majd egymást:) Mondjuk teljesen más emberek, de nagyszerűek a párom szülei, remélem az enyémeknek is ez lesz a véleményük...

Számomra eléggé fontos a család, úgyhogy ez is pont emiatt olyan fontos nekem...

2011. jún. 9. 14:27
 8/21 A kérdező kommentje:
Oké, hogy mi vagyunk együtt:) természetesen, ha nem bírnák egymást nem kell erőltetni...
2011. jún. 9. 14:29
 9/21 anonim ***** válasza:

Az eljegyzésen, anyukámékhoz jöttek a férjem szülei (meg mi is, szóval ott volt).


"elmehetnénk valahová együtt" - max. egy közös ebédben/vacsorában gondolkozzatok

2011. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Kerdezo,

Erdekes, ha neked annyira fontos a csalad, hogyhogy csak most jut eszedbe, 4 ev utan, hogy a ket szulo megismerjek egymast?

2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!