Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hányan nem ismerik az édesapju...

Hányan nem ismerik az édesapjukat?

Figyelt kérdés
Én sose láttam még csak fényképen se... most vagyok 16 és csak kíváncsi lennék, hogy hányan járnak hasonló cipőben...
2011. jún. 9. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éves korom óta nem láttam, már nem nagyon emlékszem rá. Elhagyott, gyerektartást se fizet, anyunak meg a fiatalsága elment arra, hogy gürizzen minden egyes forintért és fel tudjon nevelni. Most már én is beszállok a költségekbe és segítek, de apámnak ezt sosem fogom megbocsátani.

17/L

2011. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
3 éves koromban halt meg apum! Néhány emlék foszlány és pár fénykép, ennyi maradt meg belőle! Nem is tudom mit érezzek, hiszen olyan kicsi voltam, amikor elment!
2011. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem láttam, és nem is nagyon hallottam róla.

Agresszív, a bíróság eltiltott tőle. Néha azért kacérkodom a gondolattal, hogy jó lenne egyszer a szemébe nézni.

19/L

2011. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

amikor anyum terhes lett,és ezt megtudta az 'apám' elhagyta anyát ((: csak ennyi :D

volt már pót apum de ő is elhagyott minket... azaz hát részeges volt meg stb.. ((: szval én is "csonka' családban nőttem fel,azaz növök. 14L

2011. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hat éves koromban halt meg édesapám. Maradt pár fénykép, 1-2 ködös emlék. Van pótapa... de sosem éltem át, hogy milyen egy igazi család.
2011. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer láttam életemben olyan 4 éves voltam..csak az esik szarul így utólag hogy akkor az 1 alkalomkór sem törődött velem..anyával beszélgetett..kb. örülhettem h egyáltalán rám nézett.. Néha eszembe jut, hogy jobb lenne talán!! ha ismerném, és része lenne az életemnek, de tudom hogy én neki nem jelentek semmit, egy senki vagyok számára.. úgyhogy beérem a többi 5-6 családtagommal aki van:DDD
2011. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én sem láttam egy fényképet sem, mivel anyum összetépte, mikor szakítottak :S

18/l

2011. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Minket hatéves koromban hagyott el, és alig 3-4 kép dereng róla...igaz, utána még találkoztunk két alkalommal tinédzser koromban, de ennyi. Nem tartottuk a kapcsolatot, tehát tulajdonképpen nem is ismerem.
2011. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám akkor vált el anyutól, mikor velem volt terhes. Sosem láttam, meg sem ismerném és ő sem engem. Nem is nagyon érdekel. Van nevelőapám, akit sajátomnak tekintek és ő is engem. Most vagyok 30, de mindig jól elvoltam nélküle.
2011. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most írtam ki egy kérdést. Hogy jogom van e megkeresni őt. Sose láttam. én is 16 vagyok.
2011. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!