Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért most tényleg pszichológu...

Ezért most tényleg pszichológushoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
Ha idegbeteg vagyok, akkor a vádlimat szoktam ütni. Tiszta lila az egész, Anyu meglátta, megkérdezte mi ez, én meg elmondtam őszintén, de most ezért el akar küldeni pszichológushoz és nem érti, hol rontotta el a gyereknevelést. De nem normális ha gyakran idegbeteg egy olyan ember, akinek fontos hogy kitűnő legyen a bizonyítványa, tehát érdekli a tanulás?
2011. jún. 9. 14:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
De sokkal jobb mint vágnám magam, nem?:(
2011. jún. 9. 14:58
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem inkább egy box zsákt üss, mint magadat. Nem ártana egy-két beszélgetés a pszichomókussal szerintem sem.
2011. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak igaza van. Ha még lila is ettől a vádlid, akkor szinte olymindegy, hogy vágdosod magad ,vagy lilára vered a vádlid. Nem szégyen segítséget kérni, hidd el, nemcsak te vagy ebben a cipőben. A tanulásban a maximalizmusra törekedsz, akkor törekedj arra is, hogy mentálisan (pszichésen) is rendben legyél :)
2011. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Ha van még időd a tanulás mellett, akkor inkább sportolj, minthogy szétütöd magad. Keress valamit, pl. sport, amivel levezetheted a feszültséget. Sok sikert!
2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De ez engem nem zavar, tényleg, úgy is mindig hosszú nadrágban vagyok. És teljesen normális vagyok, nem töltöm ki soha máson a dühöm:( jaj
2011. jún. 9. 15:02
 6/21 anonim ***** válasza:

Igen, a pszichológus csak jót tehet.

Hidd el, ha JÓ pszichológust találsz, akkor a terápia nagyon sokat tud segíteni. Megtanulod kezelni a stresszt, önismeretre teszel szert, magabiztosabb, nyugodtabb és általánosságban boldogabb lehetsz, ha minden jól megy.

2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem normális dolog amit csinálsz. vagy pszichológus, vagy ráveszed magadat, hogy valahogy másképpen add ki magadból a dühöt.
2011. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szerintem is menjel el....nem igy kel levezesd ha ideges vagy..........
2011. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, ha fáj a torkod, akkor elmész a körzetidhez. Normális.

Ha a fogad, akkor a fogorvoshoz. Normális.

Ha valami gond van a mesiddel, vagy felfáztál, a nőgyógyászjoz mész. Ez is normális.

Ha van valami problémád, amit nem tudsz megoldani, és úgy vezeted le, hogy annak fizikai tünetei (eredményei vannak), vagyis lelkileg valami nincs redben, akkor pszichológus tud segíteni. Ez is normális.

Mutat, ajánl olyan technikákat, amik jobbak,mint a vádlid ütése, vagy esetleg olyan stresszkezelést, amivel nem lesz arra igényed, hogy kékre-zöldre verd magad, vagy a tanulás miatt stresszelj.

Én is kitűnő tanuló voltam, de sohasem éreztem emiatt nyomást magamon, igaz, heti 3szor volt kézilabda edzésem,és ott mindent ki is adtam magamból. :)

Szóval bízz anyudban, és minden jót!


ui. nem kell ezt elmondani senkinek, hogy kihez jársz.Magánügy.

2011. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"De ez engem nem zavar, tényleg, úgy is mindig hosszú nadrágban vagyok. És teljesen normális vagyok, nem töltöm ki soha máson a dühöm:( jaj"


- De ugye azt valahol a szíved mélyén te is érzed, hogy nincs rendben a dolog? (Ennek semmi köze ahhoz, hogy normális vagy, és nem töltöd máson a dühöd) :)

2011. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!