Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? Pszichológusho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? Pszichológushoz kellene mennem?

Figyelt kérdés

Lehetne párkapcsolatom, de egyik sem felel meg. Soha nem voltam ilyen. Most automatikusan a hibát keresem. Ránézek egy srácra és egyből találok valamit, de teljesen önkéntelenül. Nem tudom miért van ez. Egyszerűen azt érzem, hogy félek attól, hogy megint csalódás ér, nem merek kapcsolatot kezdeni, mert mi van ha. Lehet, hogy a sok csalódás, meg az a sok minden ami ebben az évben történt velem ezt teszi?

Lehet e kellene mennem pszichológushoz?

Egyszerűen nem ismerek magamra. Ha megismerkedem valakivel, akkor egyik nap tetszik, a másik nap már nem. Mitől lettem ennyire negatív?


2010. okt. 16. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Kár lenne emiatt pszihológushoz menned.

Fogadd el azt a tényt, hogy mindenkiben vannak hibák, tehát ezzel a felfogással örök életig keresgélhetsz, de nem fogsz. Szépen lassan oldódni fogsz és úgy 70-80 éves korodra eljutsz odáig, hogy már lehet akármilyen béna, csak legyen valaki. Jobb, ha előbb jössz rá a lényegre.


Egy kapcsolat a bizalomra és elfogadásra épül. Neked is vannak hibáid. Ha mások is hibákat keresnének, senki nem foglalkozna veled. Tanulj meg elfogadni, együtt élni azzal, hogy bárkid is lesz, lesznek hibái. Keress olyan valakit, akinek el tudod fogadni a hibáit, amik nem olyan zavaróak.

2010. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló,h mondjuk vki tetszett a másik nap meg nem..Én se nagyon értem,sztem hormonok lehetnek,vagy nem tudom.

És egyetértek,nem kell ez miatt pszichológushoz menned.

:)

2010. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönm a válaszokat! Kedvesek vagytok!:)
2010. okt. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!