Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon látszik valakin...

Tényleg nagyon látszik valakin, hogy ha titokban nagyon kedvel valakit? A viselkedése elárulhatja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag igen.


De erre én is kíváncsi vagyok.

2011. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
nézése ,viselkedése. én általában rögtön levágom ha valakinek bejövök még akkor is ha nem mondd vagy tesz semmit. már a nézésből, gesztusokból, apró mozdulatokból kiderülhet.
2011. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig jól titkoltam, pedig azt hittem, nagyon látszik. Aztán szegény srác meglepődött, mikor ballagáskor elmondtam neki :D
2011. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Én is rá szoktam jönni ha valakinek tetszem vagy szimpi vagyok.:D Én pedg meg se próblom eltitkolni. Minek?:D
2011. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az ember akaratlanul is nagyon sokat elárul a testbeszédével,hanglejtésével,egyszerűen szólva a viselkedésével.

Ugyanezért van,hogy nem kell gondolkoznunk azon,hogy szimpatikusak vagyunk e valakinek,ösztönösen ráérzünk, "dekódoljuk a jeleket".Általában.:)

2011. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
igen, valaki bunkó lesz, valaki kedves,személytől függ :D ja és sokszor nincs a földön hanem csak néz és mondhatsz neki akármit észre se veszi :D
2011. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, annyi biztos, hogy valami nagyon nem stimmel rajta ilyenkor.
2011. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szerintem is eléggé látszik.. de mondjuk nekem volt már olyan hogy totál ugy viselkedett a barátnőmmel 1 gyerek mintha tetszene neki aztán meg kiderült hogy utálja szóval nem mindenkinél látszik... :)
2011. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy rajtam semmi nem látszik, ha tetszik is valaki vagy nem bírok valakit akkor is tudok úgy viselkedni hogy semmi nem látszik rajtam.
2011. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ember függő. Van aki le se tudná tagadni, hogy tetszik neki egy lány/fiú. Van akiről meg el sem hiszed, hogy egyáltalán tud érezni! :D
2011. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!