Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is idegesít a párja...

Mást is idegesít a párja gyerekes viselkedése?

Figyelt kérdés

Néha azt érzem, hogy az "anyja" vagyok nem pedig a párja. Mindenről nekem kell gondoskodnom, ha azt akarom, hogy ellegyen intézve nekem kell csinálnom.

Közös jövőt tervezünk, de nem rak félre pénzt, gyereket akar de még csak albérletben élünk. 30éves de bulizni jár és persze otthagy nem kis összeget. Fontosabbak a bulik mint a közös nyaralásunk, én közös meghitt romantikus nyaralásra vágyom ő Balaton Soundra akar menni. Mostanában rákapott a facebookozásra, haza ér a munkából már kapcsolja is a be a gépet és képes fél napot ott tölteni én meg megszakadok a házimunkában és akkor még csodálkozik hogy miért nincs vacsora. De az hogy 1 évbe egyszer elvigyen étterembe az eszébe se jut.

Meggondolatlan, álomvilágba él, de a kivitelezésbe vagy hogy tenni kellene valamit azért hogy egyről a kettőre lépjünk abba nem gondol bele. Belekezd valamibe ráun, ha épp nincs kedve valamihez nem csinálja, az mellékes hogy én már teljesen rákészültem és alig várom (akár egy közös kirándulás) képes utolsó pillanatban lemondani, hogy most nincs kedve. Nagyon önző és csak magával foglalkozik. Ami kis lemondással áldozattal jár, az szóba se jöhet.

És tipikus ha nem beszélünk a problémáról majd magától rendeződik és majd majd majd minden jó lesz.

Odáig jutottam, hogy már nem érzek szerelmet már semmit nem érzek. Elmondtam neki, hogy én ilyen embernek mint ő nem szülök gyereket. Mert ugyis minden gond rám szakadni és épp elég nekem ő nem kell még egy gyerek.

Ezeket nem is veszi komolyan, lereagálja annyivel hogy majd minden megváltozik. Meg ő próbál alkalmazkondi és folyamatosan változik a kedvemért, de ez nem megy olyan gyorsan. És ha lesz gyerekünk minden más lesz. És neki nem kell más nő csak én.

De én már belefáradtam egy férfivel szeretném tervezni a közös életemet nem pedig szabályozni egy nagy gyereket. (Amit ráadásul nem is engedi, mert mindent jobban tud és akaratos csak később jön rá hogy mégis tévedett.)


Nem tudom most mit várok tőletek, lehet csak kicsit ki akartam panaszkodni magam! Vagy megerősítést szeretnék, hogy tovább kellene lépnem bármily nehéz is!?!


2011. jún. 3. 15:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Minek vagy együtt vele? Komolyan. Sorolj fel minimum 3-5 okot.
2011. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
69%
ami nem megy azt nem érdemes erőltetni...
2011. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

mark86


tovább kéne lépni és megtudni milyen egy NORMÁLIS FÉRFI mellett élni! az rendben lenne hogy nem egy begyepesedett komolykodó,karót nyelt tuskó,de az tuti hogy veled többet kellene foglalkoznia!

nekem többet ér a feleségemmel összebújva megnézni egy filmet,együtt főzni,sétálni,beszélgetni vagy csak nézni ahogy alszik :),mint ugrálni valami ökör bulin a félrészeg haverokkal!

változhat,mert ezt nem lehet tudni,de gyereket ne vállalj egyenlőre mert nem valószínű hogy felelősségteljes apa ként tud viselkedni!

meg kellene beszélni és konkrét tényekelé állítani!

2011. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

én ezt így az arcába mondanám szó szerint...

egy 30éves embernek legyen már magához való esze..20évesen még oké h ilyeneket csinál,de 30évesen durva...közöld vele h nemérdekel többé h mikor fog megváltozni,beleuntál a várásba...te jobbat,felelősségteljeset érdemelsz,aki a gyerekeid apja lesz és nem a testvére...az ilyenre nem lehet számítani..én megerősítelek,lépj tovább, az érzelmek a te részedről elmúltak,innentől már csak megszokás lesz és lehet h későn fogsz rádöbbenni h mennyit is vesztettél miatta az életedből...attól meg nefélj,hogy egyedül maradsz,egy ilyen dolgos és családszerető nőnek mindig akad társa;) sok sikert^^

2011. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%

A gyerekességet igen,de a kellő humort és a bulizást imádom.

Szóval én betegre röhögném magam,ha poénból becsengetne valakihez és elfutna, de az őrületbe kergetne, ha önállótlan lenne és tényleg anyja helyett lennék anyja.

2011. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Néha az én párom is kicsit "gyerekes", de ő így aranyos. Ráadásul én meg kicsit anyáskodó vagyok, úgyhogy nincs belőle gond. De ő azért tud komoly is lenni és egyáltalán nem önző, sőt inkább rám gondol hamarabb, mint magára és mindenben lehet rá számítani. Így imádom, ahogy van.

Mondjuk ő is a Balatonra akar vinni a haverokkal, amíg én romantikus kirándulást szeretnék kettesben, ezen nálunk is kiborult a bili. :D

2011. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 kisnita ***** válasza:

A férfiak ilyenek, vagy megszokod vagy tovább lépsz és keresel másikat ha az utóbbit választod akkor jó eséllyel bele buksz még egy ilyen "nagy gyerekbe" mert hidd nekem nagyon ritka az olyan férfi aki életre való, nem link, nem gyerekes, felelősségteljes stb stb

Az én párom is 30 éves és semmit nem tud egyedül elintézni, mindig fogni kell a kezét meg vezetgetni mint egy 5 évest, egyszerűen képtelen ellátni gondoskodni magáról, az is nehezére esik, hogy saját magát ellássa, kenjen egy kenyeret ha nem vagyok itthon például. Be is látja és szokott is viccelődni rajta, hogy hát anyukám neked két fiad van :) De én már megszoktam, hogy mindent én csinálok, tisztában vagyok már 8 év után a képességeivel és tudom mit lehet elvárni tőle. Ő viszont kedves és nagyon szeret, törődik velem és nem szórakozásra meg más hülyeségre veri el a pénzt hanem a családjára költi. Ha egy link alak lenne aki bulizik, szórakozik ahelyett, hogy a jövőnket alapozná úgy itt hagynám mint a huzat, pedig már gyerkőcünk is van. De szerencsére a párom értünk dolgozik és a közös jobb életünkért, jó apa is, de hát ő is pasiból van szóval...felnőni sosem fog, mindig egy nagy gyerek lesz akiről nekem kell gondoskodni :)

2011. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, az annyiból volt nekem nagyon rossz, hogy idősebb volt nálam, mégis tőlem kért pénzt, cigire, sörre,kajára, arra hogy eljöjjön hozzám, mert ő nem tudott takarékoskodni. Utáltam hogy szinte én tartom el, miközben nem is éltünk együtt, tervezte a gyereket,házat, de a szüleinél lakott munkanélkül 2 évig. Nem bírtam tovább és otthagytam. azóta szerencsére találtam Egy Igazi Férfit! 24N
2011. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A párod nem gyerekes hanem gyerek. Szembesítsd a vágyaival és azzal, amit eddig tett annak érdekében, hogy megvalósuljanak. Ha ettől nem képes felnőni akkor neked nem kell rá pazarolnod az idődet.

Össze kell egyeztetni az életeteket, ha együtt akartok maradni, amennyiben semennyire sem partner ebben ( Neked is engedned kell valamiben) akkor fel is út le is út bármilyen nehéz is legyen.

Üdv

2011. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Ezeket nem is veszi komolyan, lereagálja annyivel hogy majd minden megváltozik." Főleg akkor ha ott hagyod!!akkor megváltozik. Nyugodt szívvel lép tovább, meg sem érdelem más összetenné a kezét, ha ien nőt találna!..


Túl sokat teszel érte, pedig magadra is kéne gondolnod. Néha azé rem. elmész kikapcsolni egydül, megérdemled!!

Te mennyi vagy? Mióta vagytok együtt?

2011. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!