Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megfelelő megoldás?

Mi a megfelelő megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma olvastam itt egy hasonló kérdést, mint az enyém, de azért felteszem, mert nem ugyan az csak hasonló.

Nekem is az a problémám, hogy nem várom a nyári szünetet, de én nem csak azért mert unatkozni fogok, hanem azért is, mert van egy kedvenc tanárom, akivel jóban vagyok.

Az a baj, hogy szünetben nem találkozhatok vele mert másik városban lakik és hiányozni fog :(

Nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok, lehet ez az oka annak, hogy tanárokkal barátkozok. Több jó fej tanárom is van, de ő a kedvenc.

Máskor is volt már olyan, hogy inkább felnőttekkel barátkoztam. Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ennyire egyedül a szünetben?

Én 15/L Ő 26/F

Köszi


2011. jún. 9. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy csak baráti kapcsolat van köztetek?Ezt nem kötekedésből írtam,csupán kérdés.
2011. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát persze hogy csak baráti!

Mi más lenne? :O

2011. jún. 9. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben bocs,csak azért megkérdeztem.Nem tudom egyébként,ha tényleg jóban vagytok,akkor a távolság sem lehet akadály,busz,vonat és elmentek egymást meglátogatni időnként.Addig pedig telefonon,msnen tartjátok a kapcsolatot.
2011. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj, azért ennyire nem...minden tanáromat bírom és hiányozni fognak a szünetben, főleg hogy nincsenek korombeli barátaim....:(
2011. jún. 9. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen keress magadnak barátokat. Nekem a volt osztálytársam csinálta ugyan ezt... egy darabig oké volt, de egy idő után a tanárok menekültek előle, mert folyton őket zaklatta. Minden szünetben rajtuk lógott és a legviccesebb az volt, hogy nem vette észre, hogy leakarják rázni őt. Természetesen mindenki lenézte, kinevette, kiközösítette ez után és nem csak a diákok.
2011. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is gyanús így elsőre hogy talán többet érzel iránta.:) na de mindegy, foglald el magad, keress valami hobbit
2011. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te ilyen vagy. Az idősebbekkel jobban el tudsz lenni. Ez érthető. Míg vannak olyanok, akik inkább a fiatalokkal érzik jól magukat, vannak olyanok, akik meg csak fiúkkal, és a többi. Ha jól sejtem, nincs barátod. Amikor majd lesz, akkor jó lesz ám a nyár. És hogy vele tölthetsz jó sok időt. Addig meg neten keress beszélgetőpartnereket, vagy levelezőpárt. Ki tudja kivel hoz össze a sors. Ne lógasd az orrod, addig örülj, amíg van nyári szüneted! :)

Jó nyarat és sok kitartást!

20/L

2011. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha teljesen visszahúzódó lennél, veük sem tudnál "barátkozni".Tehát nem vagy kapcsolatépítésre alkalmatla, vagyis irány a közösség.Lehet egy kicsit(lányokban/fiúkban) az érettebb gondolkodásúakat, vagy intellektuelebbeket szeretd ezért tudnak ők sikerrel"megszólítani", kortársaid pedig nem.Vagy lehet rajongó típus vagy, és ők a tárgyai, fel nézel rájuk.De akkor is, kell hogy legyen egy embernek egy korabeli barátja, mert ha nem tudod korosztályosdolgaidat megosztani egy korodbélivel, akkor korávén lezsel.Nagyon őszintén mondom, ha visszhúzódó is vagy, vegyél erőt magadon és keress barátot.
2011. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!