Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változhatnék meg hogy ne...

Hogy változhatnék meg hogy ne igy beszéljek anyuval?

Figyelt kérdés

nagyon rég ota ,néhány éve eléggé csunyán beszélek vele.

pld hü lye,fa sz,ba zdmeg,kus s,kit érdekelsz és egyéb csunya szavak na meg üvöltés.

annyira szégyenlem és nem tudok letenni rola...

pedig alapbol nagyon szeretem öt,igaz sose tudnám megölelni vagy megpuszilni...nem tudom miért


2009. márc. 20. 16:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok! Na, már meg is van a válasz a kérdésedre, azért beszélsz így velem mert egy elég "vad" anyukád van! :) Nem vagyok a gyerekverés híve, főleg nadrágszíjjal! (mert egy két popóra ütés kézzel még talán elmegy!) Ezt neked kell eldöntened, meg tudod-e bocsájtani neki. Legjobb lenne önálló életet kezdened, remélem már nem ver, de ne hagyd magad, szaladj el, biztos gyorsabb vagy! Erősnek kell lenned, mert ha ilyen verekedős és szigorú, nem sok jóra számíthatsz, vagy le kéne ülni vele megbeszélni a dolgokat, de jobb lenne ha valaki más is ottlenne, nehogy megint elővegye a "fegyvereit"! Végül is valószínű, hogy szeretetből ver, csak fogalma sincs, hogyan tudná ráderöltetni a szabályait, a megfélemlítést választotta. Nem hinném, hogy jóra vezet. Csak ügyes legyél, kemény és határozott! Beszélj vele felnőtt módon,ne sértegesd, legyél diplomatikus és tudasd vele, hogy már nem vagy kisgyerek és a nadrágszíjjal verés már "kiment a divatból".

Sok szerencsét!

2009. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az anyukád psichiátriai eset. Menekülj el rokonokhoz, vagy valami otthonba. Kérj segítséget gyivitől vagy ilyesmitől. Majd ha te biztonságban vagy és gyógyult lelkileg, akkor próbálj valamit tenni érte.
2009. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!