Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletek legénybúcsúra?

Ötletek legénybúcsúra?

Figyelt kérdés
Legénybúcsút szervezünk, de a srác elég konzervatív, visszahúzódó. Egy sztriptíztáncosnőtől lehet, hogy meg is ijedne. Szerintem a menyasszonyát se látta még meztelenül. Tudnátok mondani még pár ötletet?
2011. jún. 10. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Táncosfiú? Lehet,hogy az jobban bejön!:))
2011. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Menjetek el valami szórakozóhelyre, diszkóba, igyatok, hülyeskedjetek, lehet neki olyan feladatot adni, hogy mondjuk a helyen lévő lehető legtöbb lánnyal írassa alá a pólóját/alsónadrágját (én már több ilyenbe is belefutottam, lányként...:D).
2011. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt vannak tippek, ötletek.

Én lánybúcsút szervezek éppen:D Az kicsit könnyebb.

2011. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ja, a link lemaradt :D

[link]

2011. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
apáca?
2011. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de a menyasszonyát hogyhogy nem látta még meztelenül? Vallásos?


Amúgy engem egyszer felkértek, hogy menjek legénybúcsúra. Első reakcióként jól felháborodtam, aztán mondták, hogy neeem, ez nem olyan, hanem szó szerint hostessnek kérnek fel.

Úgy is lett, gyakorlatilag pincérkedtem és női társaságot biztosítottam mindenféle szexuális felhang nélkül. Készülnöm kellett néhány viccel, tehát volt egy pici stand-up beütése is a dolognak.

Nagyrészt csak ittunk és beszélgettünk (mondjuk nálam az ivás kimerült egy sörben), majd hajnalban átvettem a szervezőtől a kocsit, mert olyan részeg volt, hogy beesett alá, amikor be akart ülni. Hazafuvaroztam mindenkit, aki kocsival jött, majd leparkoltam a tulaj háza előtt, hívtam egy taxit (azt is fizették) és hazajöttem.


Szerintem életemben először és utoljára voltam legénybúcsún, de jó buli volt :)

2011. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

09:46 vagyok.


Amúgy ott is az volt az alapállás, hogy sztriptíztáncosnőt nem akartak, de a női társaságról se szerettek volna lemondani, így ez lett a megoldás. Az egyik unokatestvére ismert, ő ajánlott be.


Hozzáteszem, hogy semmi közöm erotikus munkákhoz, viszont sok mindent szerveztem már és nem ijedek meg idegenektől, bárkivel szót értek, ezért választottak - legalábbis ezt mondta a szervező. Csinos, de decens öltözködést kértek, ami gyakorlatilag egy normális, nem kihívó utcai viseletet jelentett (kerti party volt, így amúgy se lett volna vicces egy tűsarkú meg koktélruha :))

2011. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor hívjunk mi is Téged? :)
2011. jún. 10. 09:52
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja, először és UTOLJÁRA voltál... erről lekéstünk. :(
2011. jún. 10. 09:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Hol lesz a legénybúcsú? Mi 18an leszünk a lánybúcsún:D
2011. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!