Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagytok még így? Meglepődtem...

Vagytok még így? Meglepődtem egy korábbi válaszon, és most örülök is egyben!

Figyelt kérdés
Tettem fel ide egy kérdést még korábban,az kérdeztem, hogy miért van az, hogy sokszor pont azokat bántjuk meg, akiket legjobban szeretünk. Az egyik válasz rá ez volt: "Azért, mert akit szeretünk attól elvárjuk, hogy szeressen minket, és ha nem kapjuk meg, bántjuk őt, de ez nagyon rossz dolog.."-nem másoltam be végég. Van még valaki, aki igy van vele, hogy igy áll a dologhoz?
2011. jún. 10. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem félig meddig igaz

mivel ők vannak hozzánk a legközelebb ezért rajtuk csattan az ostor

elvárjuk ilyenkor tőlük a maximális odafigyelést

2011. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én másként gondolom.

Szerintem pont azokat nem kellene bántani, akiket nagyon szeretünk.

Ha az idegeneknek megadjuk azt, hogy nem marogatjuk őket, akkor a szeretteinkkel még inkább ezt kellene tennünk.

2011. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért van, mert akit szeretünk, attól minden apró sérelem sokkal jobban fáj nekünk is. Apró sérelmek pedig mindig vannak, hiszen hiába szeretjük, mégiscsak egy másik ember, tökéletes megértés nincs, kis súrlódások mindenképp vannak, csak jó esetben ezeket sok-sok empátiával megoldják. Ha nem - akkor jön, hogy megbántjuk őket...
2011. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most egy személyre gondoltam, akit a barátomnak gondoltam, de az utóbbi időben folyton csak szúrkál. Elkezdtem barátkozni egy másik nővel, akivel valahogy jobban is tudok azonosulni, mint vele. Azóta kapom a piszkálást, azt hittem, utál. Emigy meg sokszor nagyon kedves velem, nem tudom hányadán állunk. Féltékeny lenne, hogy vele nem barátkozok annyit? Mindkét személy fontos nekem amúgy! Csak könnyebben tudtam barátkozni azzal, akit később ismertem meg, mert ő sokkal nyitottabb.
2011. jún. 10. 10:14
 5/17 anonim ***** válasza:
Te pasi vagy? Mert ha igen, akkor lehet a régi nőismerősöd titokban szerelmes, vagy többet akar, és most valóban féltékeny...
2011. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Vree ***** válasza:
Szerintem ez egész bölcs mondás :D Persze nem feltétlen mindig ez kell legyen a háttérben, de kimondottan van benne valami.
2011. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi, de van pasim. A barátnőimről van szó.
2011. jún. 10. 10:19
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem ilyen... Csak azokat "bántja" (szóban), akikről tudja, hogy szeretik. (Szüleit, testvéreit, engem). Idegenek előtt arany mókus.

Nagyon rosszul tud esni ám...

2011. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

10:25!

Az én férjem is ilyen!!!

De neki már csak én maradtam akit bánthat!

Az anyja meghalt,az apja újranősült!

2011. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Úgy is lehet mondani, hogy azokkal szemben vannak elvárásaink, akik valamilyen módon közel kerültek hozzánk, ha akartuk, ha nem.
2011. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!