Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Nagyon meglepődtem!

Figyelt kérdés

Lehet furcsának tartjátok, de én tényleg meglepődtem!


Ma testvéremmel mentem haza. Éppen átszálltunk egy másik buszra, ami tele volt. Mentem hátra, hogy a lépcsőn álljak, erre egy fiú (17-18 körül lehetett) felállt, hogy egyikőnk üljön le a helyére. Annyira ledöbbentem, hogy gyorsan végig kellett gondolnom, hogy hány éves vagyok, mikor születtem vagy mitől nézhetek ki öregnek? Tényleg nem tudtuk hova tenni a dolgot.

Pedig rajtam csak egy hátizsák és egy laptop táska, tesómon pedig egy oldaltáska és egy reklámtáska volt. Lehet, hogy azt hitte fáradtak vagyunk (akkor már 4 órát buszoztunk). Pedig azt sem lehet mondani, hogy "törékenyen" nézünk ki, mert én 180 cm, vékony testalkatú vagyok és a tesóm is.

Mindketten 20 évesek vagyunk.


Légyszi csak normális válaszokat!


(a szilvás buktát én is szeretem!!(: )


2011. szept. 22. 19:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja és ott voltak körülötte a haverjai, de tuti nem fogadásból csinálta, mert egyáltalán nem nevettek, beszélgettek ugyan úgy tovább.


Vagy máshol ez teljesen megszokott, hogy a fiúk átadják a helyüket a buszon? Csak én lepődök meg?

2011. szept. 22. 19:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy bejöttél neki:))
2011. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hanem biztos:D
2011. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet azt hitte skinheadek vagytok és úgy látta mintha bicskádért nyúltál volna.
2011. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy a következő megállónál szállt le, és átadta egy szép lánynak a helyét.
2011. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ugyan ott szálltunk le. Kicsit elkezdtük mondni, hogy "nadenahátmiért?!..., pont most beszéltük meg tesómmal, hogy állunk, mert 4 órát ültünk." Erre azt válaszolta, hogy" már felálltam, és már nem ülhetek vissza, mert az illetlenség" :)


Így egyikünk állt, a fiú pedig mellettem.

Tényleg nagyon ledöbbentem, mert már 6 éve buszozok és még az idős néniknek sem adják át a helyüket a fiatalok, de még a várandósaknak sem, mi pedig (tudtommal:)) egyik kategóriába sem tartozunk.

2011. szept. 22. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök jó. Kedves gesztus volt a fiútól. Lehet, hogy tetszettél neki, vagy a tesód. :))

Örülj neki, hogy még ilyen is van a világban!

16/L

2011. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ö a dzsentlimén...ez az egész..:)
2011. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rendes volt a fiú. Nekem is adta már át a helyét egy srác. :) Sőt még öreg néni is - igaz akkor súlyos bokaficammal sántikáltam a fogantyúkhoz - adta már át a helyét nekem. Azon lepődtem csak meg igazán. :D De vannak rendes emberek. Ennyi.

Én egy fiatalabb pár női tagjának adtam már át a helyem, hogy ne szenvedjenek egymás ölében, hanem üljön csak le a barátja mellé, én úgyse megyek sokat.

20L

2011. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bánomisén ***** válasza:
Nem meglepődni! Örülni, hogy vannak még ilyen fiúk is :-)
2011. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!