Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megcsal a férjem?

Vajon megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve vagyunk együtt a párommal, és 4 hónapja házasodtunk össze. Jelenleg anyósnál lakunk, ami persze nekem nagyon nem tetszik, de egyelőre ez van. A házasságunk előtt nagyon jó volt a férjemmel a kapcsolatunk és anyósommal is, viszont amióta megvolt az esküvő egy nagy fordulatot vett anyósom és azóta megromlott a kapcsolatom vele. Hazudozik rólam a páromnak stb. De amióta ez így van azóta a párom is elég fura lett velem. Nekem nagyon úgy tűnik hogy az anyja fontosabb mint én, mert nem lehet rá mondani semmi rosszat, persze amikor ő hazudozott rólam akkor mellettem már nem állt ki. Utóbbi 1 hónapban nem is foglalkozik velem, állandóan veszekszik mindenért. Ráadásul 2 hete kb. az email címén találtam egy regisztrációt a szexrandira. Persze nem kérdeztem rá hogy most ez mi. Kb. ebben az 1 hónapban úgy érzem hogy már nem szeret, hogy neki mindenki fontosabb mint én, a szexuális életünk kb hetente 1, pedig azelőtt szinte minden másnap volt. Ha ezeket a dolgokat elmondom neki, akkor az rá a válasz hogy hülyeségeket beszélek, meg hogy ideje se lenne megcsalni, meg hogy majd akkor lesz velem normális ha megtanulom tisztelni az anyját meg a bátyját. A bátyját utálom, de szerencsére ő már csak hetente egyszer jár haza, az anyjáról meg nem az hogy nem tisztelem, csak elmondom a véleményemet, persze nem csúnyán, hogy ő is itt él, sőt az ő lakása és akkor mégis én mosogatok mindennap, én főzök, én takarítok. Ő meg hazajön és leül számítógépezni. És ezeket a dolgokat szoktam elmondani a férjemnek, ez miatt nem tisztelem őz szerinte, jah és besokalltam és megmondtam neki hogy nem vagyok senki cselédje, úgyhogy én csak magunkra vagyok hajlandó takarítani, meg mosni, meg főzni, meg mosogatni. Persze ez se tetszik a férjemnek. Szerintetek mit csináljak? Lehetséges hogy megcsal?
2011. jún. 10. 11:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

1. ezt itt senki nem fogja tudni megmondani csak a férjed.


2. eszembe nem jutna meg bátyjáról agonizálni vagy bármi másról, amikor találtam egy szexrandis reget.....azon minutumban kérdeztem volna rá hogy mi a jó fene ez???? Emellett MINDEN más amit leírtál mellékes, erre viszont csak a férj tud választ adni.

2011. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,de az is lehet,hogy csak tervezi.Az egész helyzet erre utal,ráadásul a regisztráció a szexrandira nagyon gyanus.
2011. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én menekülnék. Persze hogy tisztelned kell őket, de nekik is tisztelniük kell téged. A szexrandi regisztráció meg nem lehet véletlen. Addig menj, míg nincs gyerek. Vannak ennél ezerszer értelmesebb és jobb férfiak is a világon.
2011. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Miből következtetsz a megcsalásra? Miért nem költöztök el? Albérletbe pl? Dolgozol amúgy? Anyosod? Szerintem amíg ott laktok a nőnél, az ő játékszabályai szerint kell játszanotok. Sajnos ez van. Beszélj a férjeddel erről, persze higgadtan és csak 4 szemközt. Szerintem az is sokat segítene ha a szavaidból nem ömlene hogy utálod az egész családját. Ezt ne kösd az orrára. Legyél kicsit diplomatikus és kevésbé lázadozó amíg ilyen kiszolgáltatott helyzetben vagytok (Ott laktok). Sajna mindig a fiatalabbaknak kell alkalmazkodni az idősebbekhez. Ez itt is kikerülhetetlen. A költözés minden segítene a meglátásom szerint! ÜDv

29/L

2011. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: én is ezt látom hogy akkor jöhet rendbe a kapcsolatunk ha elköltözünk. De az a baj, hogy a férjem nem akar költözni, mert hogy nem akarja itt hagyni az anyját egyedül.
2011. jún. 10. 11:51
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy dolgozom, reggel 9-16 ig, a férjem is dolgozik, 7-17 ig és anyósom is melózik, 6-18ig.
2011. jún. 10. 11:52
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem-minden bántás nélkül- vedd tudomásul, hogy közösségben vagy kénytelen élni.Nem álom a helyzeted, de talán ideinglenes.Amíg ott vagytok, nem vándorol ki a zsebetekből havi 100.000 Ft. albira, rezsire, tudtok félretenni sajátra, vagy ha nem, akkor meg tudtok élni, amit egyébként ha jól értem nem tudnátok.

Ez a helyzet mindenkinek új, az anyósodnak is.Most odaköltözött valaki, aki azélőtt nm volt ott, és az van, hogy tényleg ő a tulajdonos.Tudod hányan mondanák a heylébe, hogy gyerekek, énmár öreg vagyok,álljatok a saját lábatokra és oldjátok meg a helyzetetket.

Hát azt nem tudom, hogy a férjed megcsal e, de hogy nem vagytok rendben az tuti.Próbáld azt tenni amit kér.Ha úgy érzi, hogy nem tiszteled az anyját, akkor a jövőben ne mondj rá semmit, magad alatt fágod a fát.Én se bírnám ha az anyámra valaki mondaná a magáét, ráadásul úgy, hogy tőle függünk.Áldozat, hogy elmosogatsz?Egy új családot választottál, ha az anyósod leesik a lábáról, ápolni se szándékozod?Pedig az nem csak egy mosogatás, meg ház körüli dolgok.Ha jól értem férjed dolgozik, te nem.tehát hajt, hogy megéljetek, majd arra megy haza, hogy nyírjátok egymást.Ettől én is csalódnék, és azt gondolnám, én nem ezt kértem.Szerintem légy egy kicsit lojálisabb és alakalmazkodóbb, mert nem tudsz azzal mit kezdeni, hogy te mentél hozzájuk lakni, nem ők hozzád.

2011. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hamarosan otthagyod egy másik nő miatt. Az a nő pedig az anyósod...

Az a legnagyobb baj, hogy egyáltalán nem áll ki melletted akkor sem, ha igazad van, és téged von kérdőre, mért nem tiszteled az anyját.

Nem tudom, mióta van ez így, de ennek semmi értelme.

Képzeld el, mi lesz, ha gyereketek születik??? Anyós szabályai szerint kell nevelni, majd ő megmondja, hogy szoptass, hogy pelenkázz, hogy etesd, mit adj rá, és hallgathatod életed végégi, milyen sz.r anya vagy, bezzeg ő...


Addig menekülj, amíg megteheted.

Még csak 4 hónapja éltek együtt, és ez van?? Mi lesz négy év múlva???

2011. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most láttam, hogy dolgozol, uh bocs.

de nem értem, hogy ha tudtad, hogy nem fogja elhagyni az anyját, akkor ezt miért nem tisztáztad vele a házasság előtt?

2011. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: én is dolgozom ugyanúgy, és nem csak azóta lakom itt amióta megvolt az esküvő, már 1 éve náluk lakom.
2011. jún. 10. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!