Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy megcsal e a férjem? Normális válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
78%
Fogadj magánnyomozót, de ezt csak végső esetben ajánlom, ugyanis költséges. Nézegesd a telefonját, hogy nincsenek-e fura sms-ek, esetleg telefonhívások, ha tudod a jelszavát meglesheted esetleg az e-mailjeit is. Egy kapcsolat alapja a bizalom, ezt ne felejtsd el! Főleg, hogy már házasok is vagytok. Mindent kellő óvatossággal csinálj, ugyanis ha lebuksz elveszted a bizalmát.
2011. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
nem tudom, de ha nem bízol benne, és feltételezed, hogy megcsalhat, akkor már tök mindegy, hogy valóban megcsal vagy nem. Ennek a kapcsolatnak akkor már annyi. Bizalom nélkül?
2011. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A ruhái is árulkodhatnak, ha félrelép. Mielőtt kimosod, nem árt, ha alaposan szemügyre veszed, megszimatolod, átzsebeled! Ne add tudtára, hogy gyanakszol, amíg nincs bizonyítékod, vagy alapos gyanúd!
2011. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Én ugy jöttem rá hogy megváltozott a viselkedése otthon pedig igyekezett leplezni.Változtatott a tisztálkodási szokásain pl.már nem két-három naponta borotválkozott hanem minden nap erösen ügyelt megjelenésére.A telefonját vagy a zsebébe rakta vagy kikapcsolta.Ekkor konkrétan kérdöre vontam persze addigra 90% os volt a dolog neki nem volt választása mindent bevallott.Azota elválltunk majd egy év után ujbol keztük,két hétig tartott már semmi de semmi nem volt a régi.
2011. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Ha rákérdeznél, szerinted nem válaszolna őszintén? Ha lehet vele ilyenről beszélni, akkor egy szemtől szembe beszélgetés lehet, hogy jót tenne...vagy borítaná a bilit.

Amúgy sok mindent nem tehetsz, vagy megnézed a telefonját (esetleg a táskáját, hátha 2 telefonja van), kutatsz az e-mailjei között, megnézed,hogy a gépen miket nézett meg..stb. Észrevétlenül követed, és ellenőrzöd minden percét. De benne van a pakliban, hogy ez fel fog emészteni, és ki fog borítani...


Üdv!

2011. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
14:49 Nálunk is ez van,hogy még be se ér az ajtón már kapcsolja ki a telót! Rákérdeztem,de azt mondta nincs senki.
2011. ápr. 13. 14:52
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Más jelek nincsenek, csak a telefon? Ez egy új szokás? Régebben nem kapcsolta ki?

Mondd neki, hogy légy szíves kapcsold be itt előttem és ha nincs takargatnivalód, akkor nézzük megy együtt. :) Ha ideges lesz, akkor tuti van valami. Sajnálom.

..és sajnos a kutakodás az felörli az idegeket, tuti. (email, meg ruhák szaglászása, átkutatása)

2011. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kb féléve kapcsolja ki rendszeresen.És reggelente másként készülődik,mint a megszokott.De ugyanúgy viselkedik velem mint máskor.Napközben felhív,többször mondja hogy szeret.Hát nem tudom....Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 13. 15:01
 9/21 anonim ***** válasza:

Remélem a modik kitörlik a 25%-os értelmi fogyatékost. :S


Tudod, az nem sokat jelent ha napközben elmondja, hogy szeret. De természetesen ne legyen igazunk. Azért az fura, hogy otthon kikapcsolja a telefonját. Rákérdeztél már, hogy miért teszi ezt?

2011. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen! Fontos beosztásban dolgozik,és azt akarja hogy ne zaklassák itthon is.Több éve ez a munkája,akkor miért csak pár hónapja nem akarja hogy zaklassák?Na ez tűnt fel nekem!!
2011. ápr. 13. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!