Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyosodhatnék meg...

Hogyan bizonyosodhatnék meg arról, hogy a férjem valóban megcsal?

Figyelt kérdés
Hallottam egy-két dolgot, gyakran eljár szórakozni, gyanakodom, de ezek nem konkrétumok. A szex jól működik köztünk, de más közös programunk mostanában nincs is. Bevallani nem fogja, én mégis szeretném biztosan tudni. Ötletek?
2010. aug. 4. 17:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Magándetektív? Szerintem ez a legjobb, bár akkor nagyon nem fog megbízni benned, de ha tényleg megcsal megérdemli... Gyanakodsz? Uhh jobbat tényleg nem tudok :S
2010. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
és mégis mire alapozod a gyanakvásod? Mert ha alaptalanul elkezdesz vádaskodni meg nyomozni, lehet te magad fogod más nőhöz kergetni.
2010. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Látták itt-ott feltűnni valakivel. Ennek persze lehet, hogy a fele sem igaz, de azért sikerült a fülembe tenni a bogarat. Gyakran eljár szórakozni, nélkülem, volt rá példa, hogy éjszaka sem jött haza.
2010. aug. 4. 17:11
 4/24 anonim ***** válasza:
56%

Az hogy hallasz ezt-azt az édeskevés!Lehet rosszakaró is aki ilyeneket terjeszt a férjedről..

De ha mindenképp megakarsz győzödni róla,akkor én is a magánnyomozót ajánlom!

2010. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Milyen férjről beszélsz, aki éjszaka nincs otthon?És még csak nem is éjjeliőr?

Fix, hogy megcsal.

2010. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

azért tudjátok, hogy a magánnyomozó nem pár ezer forint...

az sem mindegy hogy kitől hallottad ezt, mennyire megbízható, nem rosszindulatú-e, viszont azért erre már én is odafigyelnék, hátha nem alaptalan. Mondjuk én azzal sem értek egyet, hogy nélkülem járjon el a férjem bulizgatni, meg hogy haza sem jön, már ez az elején el lett rontva. Nem azt mondom, hogy mindig együtt kell menni mindenhova, de ez a rendszeres külön bulizás biztos, hogy nem normális. Beszéld meg vele, hogy pont ezekért, amiket hallottál is, kezdi elveszíteni a bizalmadat, ezért vagy együtt menjetek, vagy csökkentse le ezeket a külön utakat. Majd meglátod, mit reagál rá.

2010. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Mért nem mész vele szórakozni?
2010. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

Jaj... ne fogadj magándetektívet!

Elmondom neked a saját példám, ha nem haragszol!

Az én párom nagyon szabadságvágyó... sokszor eljárunk együtt is szórakozni, meg vannak más közös progijaink is, de neki nagyon kell az, hogy mondjuk elmenjen egyedül a haverokkal sörözgetni, motorozni, dobálni a kosárpályára, vagy menni kanbuliba...Az én párom sem jött haza az egyik éjjel, huh, le sem tudom Neked írni milyen pipa voltam rá, mert nem tudtam mi van... reggel 7kor ért haza, a pókerezésből őrült karaoké lett, meg bulizgatás...

Szerintem a fiús bulizások már nem a csajozásra mennek ki, legalábbis ebben a társaságban nem...

Egy barátnőm azt mondta: "nézd, ha meg akar csalni, nem az éjjeli bulizgatás közben fog, hanem akkor, amikor nem is sejtenéd" és igaza van! Az, hogy éjjel elmegy bulizni még semmit nem jelent!

2010. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
És az itt láttam, ezzel láttam dolgokra ne alapozz, mert ezektől a hajam égnek áll... mi van akkor, ha beszélgetett egy lánnyal??? vagy ha ne adj isten kávéztak??? Juuuuuuj, én is szoktam egy fiú barátommal kávézni.
2010. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem rég költöztünk ide, az ő szülőfalujába. Neki itt vannak a gyerekkori barátai, én nem ismerek senkit. Kisfiam 2 éves, igazából nem nagyon tudom kire bízni, hogy elmenjek vele, és nem is igényelném. Egy éjszaka nem jött haza, erről szólt is előre, de annak fényében, hogy állítólag más nővel látták........talán nem is ott volt, ahol mondta. A régi lakóhelyünkön mondták többen is, hogy előfordult arra valakivel.
2010. aug. 4. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!