Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Második évfordulóra ajándék,...

Második évfordulóra ajándék, meglepetés ötletek barátnőm számára? Én F19. Ő 17.

Figyelt kérdés

Most leszünk két éve együtt, és nem tudom mivel lepjem meg. Ötleteket várok.

Mit tegyek?


2011. jún. 10. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, ebből kiindulva amiknek én örülnék: parfüm(elsősorban akkor,ha tudod mit szeret) smink, bármilyen kiegészítő,ami illik hozzá, ruha, de ez inkább akkor jó, ha együtt veszitek meg, hogy biztosan jó legyen, ha szeret olvasni, akkor kedvenc könyv, mozijegy valami jó filmre:), egy csokor virág szerintem mindig nyerő, édesség

Remélem segíthettem!

2011. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csajok mindig örülnek valami "cukcsiságnak":) Közös kép,egy maci amin olyan póló van amin a közös képetek van,vagy lézergraqvírozással kép vagy amin szöveg van pl:boldog évfordulót,szeretlek...Az ilyesmik szerintem nagyon kedves és maradandó ötletek. Ez pont egy olyan alkalom amire lehet "porfogót"venni:):)
2011. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen képes dolgokat már ellőttük:D Vagy valami más esetleg?
2011. jún. 10. 22:13
 4/5 anonim válasza:
2. Év forduló? Gratulálok! A csoki mindig nyerő. És a virág is. De a legjobb ötlet : szerezd meg a barátnőd legjobb barátnőjének számát és kérj tőle tanácsot. Ha valaki tudja minek örülne meg legjobban akkor az ő lesz!
2011. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen! :)


Ez tök klassz ötlet! így is fogok tenni :)

2011. jún. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!