Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házassági évfordulóra ajándék?

Házassági évfordulóra ajándék?

Figyelt kérdés
Nem tudom ,mit vegyek férjemnek...30 évesek vagyunk,öt éve vagyunk házasok,van egy 1,5 éves kislányunk....Tanácstalan vagyok,ötleteket várok,és ha lehet,normálisakat:)
2011. aug. 15. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Családi karikatúra? :)
2011. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 üveg pezsi/bor

1 finom vacsora otthon

a ruhád amiben a legcsinosabb vagy, kicsíped magad : )) és elcsábítod :DD


ajándéknak szerintem nyakkendő, könyv, vagy fénykép album a családi képekkel :)) remélem tudtam segíteni: )

2011. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek gokartozni vagy golfozni egy szép helyre. Majd étterem, utána szex egy szép fehérneműben.
2011. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is boldog lenne, egy finom vacsorától, ha vmi szexi fehárneműben utána még lejtenél is előtte az meg feltenné az i-re a pontot. Nem kellenek drága ajnádékok, max vmi apróság, csak érezze h imádod.
2011. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,jó ötletek:)De ha van még,akkor várom:)A vacsi nekem is eszembe jutott egy kis szexel utána....:)De valami kis ajándékot is szeretnék adni neki....várom a további ötleteket:)
2011. aug. 16. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csináltatni olyat, hogy egy feliratos póló, amire az van írva például, hogy "A legjobb férj és apuka", alatta pedig a hármótok fotója.
2011. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

vagy esetleg párnahuzat hármótok fotójával...Valami videó képekkel,ami kettőtök történetét "meséli el",közös kedvenc zenétek aláfestésnek (Windows Movie Maker-rel lehet ilyet csinálni)...Vagy egy fotóalbum,amibe írni is lehet,és abból csinálni ilyen mesekönyv szerűt a megismerkedéstől kezdve mai napig...Tehát írod a történetet mesés formában és beragasztasz képeket is...

Ezek nem is drága dolgok,de szerintem ötletesek és személyesek.:)

Remélem tudtam segíteni

2011. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a klassz ötleteket:)
2011. aug. 19. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!