Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek több gyereke...

Ha egy nőnek több gyereke van, van esélye még egy komoly kapcsolatot kialakítani? Férfiak válasza érdekelne!

Figyelt kérdés
Vagy éljen csak a gyerekeknek?Mi a helyes?Nem idős mondjuk harminc év körüli.
2009. febr. 2. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi az a több gyerek? És hány apától?
2009. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen mindegy hány gyerek és hány apától!

Természetesen van esélyed, nagyon nagy a szerelem hatalma!

2009. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Semmiképpen ne add fel ilyen fiatalon.

Ne úgy állj neki, hogy biztos, hogy sikerül, aztán ha még fél év múlva sem jön össze, akkor depressziós leszel.

Azt tudod, hogy így nehezebb lesz párt találni. De nem lehetetlen.

Igaz, nálam nem sok esélyed lenne, mert sajnos nem nagyon tudok mit kezdeni a gyerekekkel, de ismerek olyan nőt, akit 40-esen, 5 gyerekkel vett el a nála 10 évvel fiatalabb férfi.

Szóval, ha megpróbálsz fiatalos gondolkodású maradni, nem besavanyodni, akkor megvan az esélyed.

2009. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%

Semmiképpen ne add fel!

Nem az számít, hogy hány éves vagy, és hogy van-e gyereked! Akinek Te kellesz, az úgy fogad el, ahogy vagy, gyerekestül, az meg nem baj, ha jól meggondolja, hogy tényleg Téged választ-e, hiszen veled együt készen kap egy családot is!

Én is így jártam, most boldogan élünk, igazi családként!

2009. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
én a fordítottját éltem meg. 29évesen "elvettem" egy 3gyerekes 39éves apát. igaz csak az egyik kicsi (8éves volt anno)de lett hirtelen egy csládom. Szeretem a férjem, elfogadtm a gyerekeket is, így kellett! Azóta van saját is. Pedig anno ő sem remélt már semmi jót az életben. Állítása szerint az utolsó voltam akivel még megpróbálta.
2009. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

:) Ha nem bánod, én is egy női válaszoló vagyok.

33 éves voltam amikor a férjem lelépett egy másik nővel, van 2 kislányom. Ők akkor voltak 7 illetve 5 évesek.

Ennek lassan 7 éve. Ezidő alatt volt több párkapcsolatom, és hogy őszinte legyek, legtöbbször én vetettem véget a dolognak. Nem azért, mert a férfi bántotta volna a gyerekeimet, nekem nem feleltek meg. Aki azt mondja, hogy egy egyedülálló anyának már csak az lehet a legfontosabb szempont egy férfiban, hogy jól viselkedjen a gyerekekkel, az valamit nagyon félre nézett!

No, szóval voltak kapcsolataim. Most már lassan 40 éves leszek, és most találkoztam egy olyan férfival, akire lehet mondani, hogy komoly kapcsolat.

És tudod miért? Mert eddig nem tisztáztam magamban, hogy mik az elvárásaim, igényeim. Eddig mindig csak azt hajtogattam magamnak: nekem ilyen-meg-ilyen nem kell! Ez baromság!

Én egy kicsit ezoterikus beállítottságú vagyok, és miután elolvastam a vonzás törvénye című könyvet, elgondolkodtam rajta, és bizony igaza van: azt vonzod be az életedbe aminek gondolatot szentelsz. Attól kezdve, hogy átállítottam a gondolkodásomat: jééééé, flottul megy az élet!

Próbáld ki, nagyon frankó!

Érdemes akár egy kicsit inkább egyedül lenni, csak azért ne menj bele egy rossz kapcsolatba, csak hogy ne legyél egyedül!

Sok sikert Neked, és én is azt mondom: nem az a lényeg, hogy hány gyereked van és hány évesek! A TE fejedben dől el a dolog! Ügyes legyél, és majd kérünk pozitív beszámolót!

2009. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha nyaralni hív valaki menjek?
2009. júl. 7. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!