Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallásos férfiak! Kezdenétek...

Vallásos férfiak! Kezdenétek komoly kapcsolatot egy elvált nővel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2010. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Indokoljátok légyszi! Köszi.
2010. máj. 4. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, nem vagyok sem férfi, sem keresztény (legalábbis szerintem Te erre gondolsz, mint vallásra), viszont mint nő, hozzászólnék, ha nem baj :)Persze, ha baj akkor is :)

Szerinted Isten örülne annak, hogyha elutasítanál magadtól valakit, akit szeretsz, csak mert elvált? Hisz - ahogy mondják - ő maga a szeretet, és azt akarja, hogy te boldog és elégedett légy, hogy megnyisd a szíved mások felé.

A Biblia nem postán jött az égből, emberek szerkesztették. Persze, te ebben hiszel, én megértem - ha más vallásról lenne szó, bocsi, a lényeg ugyanaz - de neked kell döntened.

Tedd fel a kérdést: "Istenem, itt egy nő, akit szeretek. De tényleg szerethetem?"

Szerintem igent mondana:)

2010. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En sem vagyok ferfi, de anyosom melyen vallasos, elvalt es nem banna elvalt emberrel kezdeni. En is vallasos vagyok es igazabol johet olyan az eletben, hogy te nem vagy hibas, de muszaj elvalni. Ha vki pl. megvaltozik, verik, muszaj lepni. En ezt nem tartom a hazassagi esku megszegesenek, ha mar szinte kozveszelyes lesz a hazastars.
2010. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42 eves, vallasos ferfi vagyok. Igen, miert ne? Egy korabbi rossz dontes nem teszi ot ertektelenebbe. Ha ketszer-haromszor elvalt, akkor mar elgondolkodnek rajta, hogy benne van a hiba. Egyebkent mi koze ehhez a vallasnak? Egyik egyhaz sem tanitja, hogy ne hazasodj olyannal, aki elvalt.
2013. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!