Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehetek fontos a...

Mennyire lehetek fontos a páromnak ezek alapján?

Figyelt kérdés

Mennyire lehetek fontos a páromnak, ha a születésnapom elött velem alszik reggel egy "Boldog Szülinapot" puszi. Nagyon sokat dolgozik ajándékot, utólag kapok mert nem volt ideje venni. Közös ebéd és közli hogy haza kell mennie segíteni a szüleinek. (Egyáltalán nem fontos, elhalasztható dolgokban)

És amikor mondom, hogy azt hittem a születésnapomat legalább együtt töltjük (alig vagyunk együtt munkája miatt) és elmegyünk valahova vagy csak romantikázunk vagy bármi amit tudja hogy szeretek akkor annyit válaszol, hogy "tul sok romantikus filmet nézel"!

Mit gondoltok? Mert én most eléggé egyedül érzem magam!


2011. jún. 13. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Érzéketlen tuskó...

Ilyen természet, ne várj tőle többet.

Fogadd el ilyennek vagy keress romantikusabbat.

2011. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Felköszöntött,mi a gond?

Ha valamibőltöbbet akarsz,akkor mondd meg neki,szervezd meg.

2011. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Legalább felköszöntött. Örülj, hogy ilyen pasit találtál, vagy beszéljétek meg, ha neked ez kevés. És utólag is boldogot!
2011. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Annyira nem lehet oda érted.... A szüleinek kellett segítenie,ez ok.De az,hogy nincs ideje ajándékot venni a nőnek,akit ¸¸szeret˝,azért az már szerintem nem szeretet.Meg tudta volna oldani,hidd el.Mindenki meg tudja oldani.Meg az idézőjeles rész szerintem már sok.->Szerintem nem igazán van beléd esve.
2011. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Attól még, mert nem ugrált körbe, lehetsz neki nagyon is fontos, sőt.

A férfiak azért nagy százalékban nem azok az untyulipuntyuli típusúak.(hála a jó égnek)

Menj el a barátnőiddel koktélozni inkább! :)

2011. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
ebből szerintem nem nagyon lehet megállapítani hogy mennyire vagy neki fontos. szerintem túl sok rosszat nem tett ezzel úgyhogy annyira ne kenődj el ez miatt
2011. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én soha nem kaptam az egyiktől ajándékot, de még azt sem, hogy ja ma van a szülinapod? Akkor boldogat. Illetve egyszer kaptam egy csokit ( tudja h utálom a fehéret, de neki az a kedvence) mondtam, hogy köszi ( tényleg örültem h gondolt rám) de mondtam, hogy egye meg mert ezt nem szeretem. Azt mondta ja tényleg. És megette egyedül előttem aztán hazament. :D
2011. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolag megtudtam, hogy nem volt kedve segíteni a szüleinek, inkább elment sörözni a haverjaival. Szerintetek?
2011. jún. 13. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!