Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátomnak...

Hogy mondjam el a barátomnak h nagyon pattanásos a hátam, azért nem szeretném ha látná?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. Sosem engedem neki h a hátamat simogassa(csak ruhán keresztül), mert sajnos évek óta küzdök a sok pattanással. Az arcomon már nincsenek, és ezzel is évek óta járok bőrgyógyászhoz, kenem, tehát kezelem. Sajnos sok a heg, nem szép látvány, és nem jó megérinteni sem. Elmondjam neki? olyan kínosnak érzem, h majd undorítónak fog találni :( Tudom h gáz 20 évesen de szégyellem…mondjam vagy ne? de hogyan, mikor? köszönöm
2011. jún. 13. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
kozmetikus a hátadat is kezeli
2011. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Szia, kozmetikus látta már? Amúgy sok folyadék (víz), egészséges táplálkozás, és néha napoztasd. El fognak tűnni hamar :)
2011. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne szégyenkezz emiatt, nem te tehetsz róla, nem csináltál semmi rosszat. Ilyen és kész. Hozzád tartozik, fogadja el.

Max annyi, h mielőtt megpillatja, finoman elmondod neki, h nem a legszebb, és reméled hogy ez őt nem zavarja.

2011. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
engedd neki nyugodtan, hagy simogassa a hátad ha akarja. biztos, hogy nem ezen múlik a kapcsolatotok :) ha meg kezeled, akkor úgyis hamarosan eltűnnek :) nekem télen szokott kipattogni a hátam, és tavasszal amikor már tudok, megyek ki napozni, és leszárítja :) pár heg maradt ott, de azokat is kenem, szal lassan elmúlnak. soha egy pasi nem szólt még értük, és nem is nézett rám máshogy :) nem kell szégyellned a barátod előtt :)
2011. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki. Csak hagyd, hogy simogasson. Ez legyen a legkevesebb, leszel te még terhes aranyérrel, de pukizni is fogtok egymás előtt. Nem gáz.
2011. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az én barátnőmnek is sok ilyen apró pattanása volt 20 évesen, bőrgyógyászhoz járt, szedett rá gyógyszert (neki valami bőrbetegség miatt volt). elmondta, felfogtam, nem érdekelt.

neki ráadásul a homlokán is volt, ugyanúgy simogattam, mert szeretem, elfogadom minden hibájával együtt.

2011. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél rá. Nekem az egész testemen ronda, vörös, hámló foltok vannak (pikkelysömör), de nem zavartattam magam, megbeszéltük, pont. Így is kellettem neki. (5 éve velem van)

Mondd el neki!

21/L

2011. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem ilyen egyszerű, h csak pár pattanás, anyukámtól örököltem, neki is ilyen volt ilyen korában. Nagyon rücskös és csúnya, strandra se járok emiatt. Mint mondtam évek óta kezeltetem, kozmetikusnál is voltam, semmi sem használ :(
2011. jún. 13. 14:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan durva problémára szedtem Roaccutant. Jöhet a sok fikázás, meg lenézés, de nekem nagyon bejött.

Nekem olyan szinten durva volt, hogy az arcom is televolt, vörös foltok voltak körülötte, és iszonyatosan fájt, annyira be volt gyulladva ÁLLANDÓAN.

Ez a gyógyszer egy A-vitamin bomba, lórúgásnyi mennyiség van benne, sokba kerül, és sok akaraterő kell hozzá, de nekem a hátamon már egy sincs, évek óta, karomon sincs, az arcomon maradt meg, de csak annyira, hogy havonta kijön 3-5 pattanás, és már nem fáj. Mintha teljesen normális tini pattanás lenne.

Én is örököltem, és tudom milyen rossz, én se mertem sehova se menni, zárkózott, és magamnak való lettem tőle... Azóta meg életvidám, közvetlen fiatal nő lettem! Ne szenvedj tovább, érdeklődj másik bőrgyógyásznál, aki felírja neked, és állandó felügyelet mellett nem hiszem hogy nagy bajod lenne.

2011. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pikkelysömörös vagyok: menj el egy bőrklinikára, lehet kórházba is fekszel, hátha tudnak vele valamit kezdeni! Megéri, mert nekem 6 éve van ez a betegségem és a bőrklinikán találtak olyan krémet, ami használ, ha nem is gyorsan és nem is tartósan (ha leállok a kenéssel, akkor visszajön).

Hajrá! És ne félj, ha szeret, akkor nem zavarja, hidd el, az én bőröm se leányálom!

21/L

2011. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!