Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem, vagy várjam amíg ő...

Keressem, vagy várjam amíg ő hív? Nem akarom én hívni, de ez a bizonytalanság borzasztó.

Figyelt kérdés

Pénteken összevesztünk, és azóta nem keressük egymást. Hívjam én, vagy mi legyen. A vita azon volt, hogy megint haverokkal ment bulizni.

Ő szerintem nem fog hívni, mert nem akar olyan szekér után ami nem veszi fel. de felvenném, csak nem akarok én futni utána.

És ha ma ne találkozunk, akkor csak jövő fogunk. De addig??


2011. jún. 13. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni és próbálj nem erre gondolni. Ha te voltál a hibás hívd fel, ha ő akkor meg ha nem hív hagyd is rá az egészet.
2011. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én, tuti, hogy nem hívnám. Érezze a hiányodat, keressen, vágyakozzon utánad. Ha ez nem történik meg, akkor nem is szeret, úgyis szétmennétek. És legalább nem "alázod" meg magad előtte, hogy te futsz utána. Mégiscsak ő a férfi!
2011. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, borzasztó 3 nap volt... :| Életem egyik legrosszabb 3 napja. Aztán megbeszéltünk mindent, és én kerestem!!
2011. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért, jobban örültél volna, ha qrvákkal megy bulizni? Írj neki egy sms-t, kérdezd meg, hogy hogy van, írd, hogy sajnálod, ami történt, megszeretnéd beszélni, aztán ha akar, majd hív. Ja nem akar, akkor meg....
2011. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pénteken találkoztunk volna, de ő bulizni nem ment.

Így a szombati közös program is elmaradt, mert ő fáradt stb.

Ezen akadtam ki. Azóta semmi.

Legszívesebben írnék neki valamit, de nem tudom mit.:S

2011. jún. 13. 14:51
 6/9 A kérdező kommentje:
azaz, elírtam, bulizni ment
2011. jún. 13. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Nehogy üzenj neki!

Ha ő lépett le,akkor majd keres. Érezze a hiányodat,és ha igazán szeret,tenni fog annak érdekében,hogy megbeszéljétek a dolgokat!


Velem szakított a barátom 1 hónapja. Nem írtam neki,nem kerestem. Erre tegnap jött egy levél tőle,hogy rájött mekkora hibát követett el stb..stb...

Szóval én is úgy voltam vele,mint te. Írni akartam neki,tudatni vele,hogy szeretem bla-bla..


De erőt vettem magamon,nem kerestem és lááám...jött magától.


Adj időt neki is,ne telepedj rá!

2011. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megpróbálok nem írni, de már komolyan megőrülök, hogy állandóan a telefont nézem. Kimegyek a konyhába vizet inni, visszajövök, megnézem hátha addig keresett, csak nem hallottam:(

2011. jún. 13. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Na,hogy élted túl? Mi történt azóta veletek?
2013. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!