Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 hete szedem a sertralint de...

2 hete szedem a sertralint de még mindig nehezek a napjaim szédülés bizonytalanság, lehet, hogy szervi bajom van vagy még legyek türelmes!? írjatok nagyon elkeserít a helyzetem! Egy 3 gyermekes anya

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor várjál még vele mert nem hat mindenkinél 2 hét után.

Van akinek több idő kell hogy megszokja a szervezete.

Meg az is lehet hogy másfajta gyógyszert írnak fel helyette,

ha nem javul az állapotod.

Nem kell kétségbe esni egyből.

2011. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két hét alatt nem hat. Kaptál valami mást is mellé? Ha irsz nekem megpróbálok segiteni.
2011. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kaptam még rivotrilt is mellé 0.5 és 2mg egyiket este másikat reggel!köszi hogy segítessz nagyon elvagyok keseredve
2011. márc. 15. 11:10
 4/7 A kérdező kommentje:
persze mindenki azt mondja foglalkozzak a gyerekeimmel meg minden mással de ilyen közérzet mellett nincs kedvem aki ezt nem érezte az tudja csak mondani,hogy nem kell vele foglalkozni
2011. márc. 15. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Én már 3.-szor vagyok benne, irj privát e-mailt!
2011. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

még egy kicsit legyél türelemmel, majd ha 3 hét után sem hat, akkor kérj másik gyógyszert.

nekem 10-12 nap után hatott a zoloft.

2011. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a depresszió elleni gyógyszerek vannak, akiknél nemhogy használnak, hanem nagyon is ártanak. Nem prédikálni szeretnék, vagy elkeseríteni Téged, de nagyon nem érdemes pszichiáterhez fordulni, és beszedni a vegyszereket, amiket felír. Csak az alternatív gyógymódokkal lehet kigyógyulni ebből a betegségből, a gyógyszerektől Isten óvjon mindenkit. Anyukám pszichiáter, nekem súlyos depresszióm volt, így tudom miről beszélek. Nekem a sertralin nemhogy segített volna, hanem csak ártott, amíg nem szedtem, legalább nem szédültem, és nem voltak durva szorongásaim. DE hirtelen semmiképp se hagyd abba, csak felenként, aztán negyedeket vegyél be. A Remotívot nem próbáltad? Vény nélkül kapható, orbáncfű tartalmú.
2011. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!