Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elakarja venni majd a...

Anyukám elakarja venni majd a ballagási pénzem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

anyukám ma közölte,hogy amit kapok majd ballagásomra ,ami most lesz szerdán,elveszi az összeset,mondom miért?az az én ajándékom..aztán nem mondott semmit,csak hogy ennyit megérdemel ő is..

NEM VAGYUNK SZEGÉNYEK!! 2 autónk van,anyukámnak hatezer cipője..minden kaját megtudunk venni.. most mondjam a vendégeknek hogy ne adjanak pénzt?egyébként is szobámba szeretnék új ágyat venni.. arra gyüjtök. mit csináljak?:( 15 lány


2011. jún. 13. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
bocs, nem az előző, hanem azelőtti voltam. remélem, követhető
2011. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mondd neki hogyha elveszi(amit nem tehet ha nem adod oda..) akkor pl éhségsztrájkot fogsz tartani v megszöksz ilyesmi..:)
2011. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg a vendégeket,neadjanak pénzt,mert elakarja venni akkor majd szembesül a galádságával.Mégiscsak felnőttek,és majd lebeszélik.És mondd el a tervedet is!!!
2011. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen bízd rá valakire akiben megbízol vagy dugd el esetleg kölsd el. Nem értem az ilyen szülőket akik elszedik a pénz a saját gyerekeiktől. Anyukádnak annyira megártott a jómód hogy minden pénzt össze harácsolna. Ez nem szép tőle.
2011. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!