Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiányzott az otthonotok,...

Nem hiányzott az otthonotok, miután elköltöztetek a szüleitektől?

Figyelt kérdés

Pár hónapja a barátomhoz költöztem, olyan hirtelen jött az egész, nem is volt időm felfogni. Nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást, de néha még belekönnyezek úgy hiányzik a régi lakás, környék, a szobám, az ágyam, az ahogy régen töltöttem a napjaimat, és persze a szüleim. Főleg anyukám. Pedig megyünk haza elég sokat, hetente 2-3szor, de az mégse olyan. Néha sokaig sírok emiatt, tudom, hogy gyerekes, meg hülyeség, de elég nehezen viselem, hiába jó itt, és erre vágytam. Nektek nem volt nehéz?

22/L


2011. jún. 14. 09:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem. Nagyon szeretem a szüleimet és örülök,ha hazamegyek,de azért költöztem el,mert el akartam költözni.
2011. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehet ez az, hogy én nem akartam elköltözni, nem döntöttem el, csak így alakult, mert így volt praktikusabb. Itt nagyobb a lakás, csak ketten vagyunk, aztán áthoztam a cuccaimat is, mert kényelmetlen volt mindig hazaingázni értük, aztán itt maradtam. Lehet nem voltam felkészülve erre. Az egész kb 2-3 hónap alatt történt.
2011. jún. 14. 09:10
 3/20 A kérdező kommentje:
Úgyértem, hogy összejöttünk és 2 hónap múlva már itt voltam.
2011. jún. 14. 09:12
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

én egyik napról a másikra költöztem 18 és fél évesen

Nem bántam meg,örültem hogy végre nem kell velük laknom.

Érdekes módon azóta jobb a kapcsoltunk mint valaha.

24/N

2011. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem költöztem el, de szó van róla, és ha lehetőség is lesz, megyek, bár sokszor belegondoltam, hogy mennyire nem akarok panelba menni, itthagyni a kertes házat, az állataimat, az életemet, az erdőt, ami mellett lakunk, és mennyire fog mindez hiányozni, úgyhogy megértelek, de szerencsére nekem még van időm a gondolathoz szokni. Idővel biztos jobb lesz. 23L
2011. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
De! Pedig kocsira csak 5 percre lakunk a szülői háztól!:) Mondjuk mi szerettünk otthon is! Egy hétig pityeregtem minden este. Aztán persze elmúlt és imádom a házunkat.
2011. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen. Nagyon szerettem volna költözni és nagyon szeretnék ma is. De be kell látnom, hogy nem megy. Elég nagy házban lakunk így szüleim felajánlották, hogy kettőjüknek úgyis nagy lenne a ház, így költözzünk inkább oda. Ha négyen vagyunk mégse annyira kihalt.


Elutaztunk a párommal hétvégére. Nagyon jól éreztem magam, de amikor haza értünk, akkor szállt meg a végtelen nyugalom. Ha nyaralni megyünk dettó ugyanez a helyzet. El vagyok én a teljes nyaralás alatt, nagyon élvezem minden percét, de az utolsó nap (haza út napján) már nem lehet velem bírni. Már annyira jönnék haza.

2011. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Abból a házból volt nehéz elköltözni, ahol felnőttem. Onnan még a szüleimmel együtt költöztünk, 23 évesen. Hiába költöztünk jobb helyre, mégis minden oda kötött... De aztán hamar megszoktam. Onnan már nem volt akkora trauma a különköltözés, bár pár hónapba az is beletelt, hogy pl éjjel ha felébredtem, tudjam, hol is vagyok:-)
2011. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok és pont ugyanígy érzek mint Te! Nyilván szeretem a párom és vele lenni, de nagyon hiányzik a megszokott közeg. És ha ciki ha nem én kb. egy héten egyszer otthon alszom. Akkor kutyázok, szülőzök stb. :)
2011. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jesszus, nem! :D

Kb. 12-13 éves korom óta el akartam költözni, 15 évesen részlegesen megtettem (kollégiumba). Furcsa volt, emlékszem minden szobatársam sírdogált egy kicsit, hogy hiányzik az anyukája, csak én nem.

Az első évben hétvégenként még hazajártam, utána már azt sem nagyon, bár ez főleg a sok elfoglaltságom miatt volt - egyszerűen nem volt időm rá.

17 évesen egy idősebb sráccal jártam, és össze is költöztünk szinte azonnal, együtt éltünk egy darabig.

Aztán szakítottunk, de akkor már egyetemista voltam, pár hónapig albérleteztem. Még húsz se voltam, amikor összekerültem a mostani párommal. Nem telt bele egy hét, és már össze is költöztünk. Most is vele élek.


Őszintén szólva már nem is emlékszem arra, milyen volt a szüleimmel lakni...

22N

2011. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!