Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiányzott az otthonotok,...

Nem hiányzott az otthonotok, miután elköltöztetek?

Figyelt kérdés
Mikor költöztetek el otthonról? Hova? Miért? Nem hiányzott? Én nemrég költöztem össze a párommal és bár nagyon jó együtt még mindig hiányzik az otthonom.
2011. szept. 6. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Fél éve költöztem el otthonról. Albérletbe, mert úgy éreztem, hogy eljött az ideje, hogy "leváljak" a szülőkről volt egy kis összezörrenésünk karácsonykor ami a pont volt az i-re....

Rossz szájízzel jöttem el, mert egy veszekedés volt az ok hogy eljöttem.

Mikor először itt aludtam a lakásban borzasztó volt, alig aluttam, minden új volt. Aztán kb. 2 hétig-egy hónapig nagyon hiányoztak az otthoniak.Sokat sírtam is. De mostmár megszoktam itt, nagyon szeretek itt lakni, nem bánom hogy eljöttem!!!!Sőt! ez volt a legjobb döntés.


Remélem segített a sztorim :)

2011. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 éve költöztem el otthonról,egyáltalán nem hiányzik.Tudok jókat aludni az elejétől fogva,nem kell attól rettegnem,hogy anyámék mikor aláznak meg mégjobban :D "Jobb távolról szeretni,mint közelről gyűlölni"===>> nálam ez a szitu volt mindig. Ma már szépen elenyelegnek velem,én meg csak bólogatok,és nincsenek igazi konfliktusok.Kivéve ha véletlenül 2-3napra kell meglátogatnom őket vmi ünnep miatt.

Imádok reggel úgy felkelni,hogy nem kell miattuk idegeskedni,arra elaludni, hogy hajnalig megy a tévé,és nem zavar meg senki semmiben.Kevés alvással is jól indul a napom munkába menet.Tisztán tartom a lakást(amit anyám otthon képtelen volt mindig is).


Imádok egyedül élni,már csak egy férfi kellene,aki velem lakna itt.Bár volt már pár kapcsolatom,gyakran egymásnál aludtunk,de össze még nem költöztem pasival.Ez az egyetlen ami még hiányzik.Ja és egy kiskutyus jelenleg:-)

2011. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

két hete költöztem el otthonról. baromira NEM hiányzik. utálom az egész bandát aki a családomnak nevezi magát.

végre felnőtté válhatok, nem kell ezeknek a hülye lúzereknek a nyafogását panaszkodását hallgatnom.

Párom még nincs de majd lesz.

Azon se húzom fel magam, hogyha a kajám folyton ki akar futni, meg minden új.

26/F

2011. szept. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt nem sokan vannak jóban a szüleikkel. Kiváncsi vagyok mi vezethet idáig. Nekem nagyon hiányoznak, pedig nem is vagyok messze tőlük, 10 perc autóval. Megyek is hozzájuk majdnem minden nap, naponta beszélünk telefonon, mégis hiányoznak. Elég szomorú szerintem, hogy így alakult mások kapcsolata a szüleikkel. Remélem én a gyerekemmel soha nem jutok el oda.
2011. szept. 7. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
20 évesen költöztem el otthonról a páromhoz, mert már nem bírtam az otthoni levegőt. Senkinek nem volt jó semmi, amit csináltam, hugom is állandóan csak veszekedett velem, idegileg kikészültem. Eleinte persze furcsa volt, mert otthon szinte semmit nem csináltam, de akkor minden házimunka rám várt. De cseppet sem bántam, mert azzal lehettem akit szerettem és azóta is szeretek és ő is engem. Ennek már jó pár éve.
2011. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy, és szeretitek egymást a családoddal. Manapság ez tényleg ritka.

Én amint tudtam eljöttem otthonról, és nem hiányzik.

2011. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!