Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a nő? Vagy csak...

Normális ez a nő? Vagy csak szivat engem? Többi lennt!

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együt,minden jól működött köztünk!De 1 éve már lassan nincs szex köztünk,nagyon ritkán rálehet venni,igazából nincs rá oka hogy ne legyen!Nem lettem igénytelen,ugyanolyan vagyok mint amikor összejöttünk.Nyílván az ember változik,mint mindenki,de nem híztam el és ilyenek,jól öltözködöm és ápolt vagyok,tehát nem vagyok igénytelen,nem is vagyok vele bunkó!

Szóval a lényeg az hogy egyszer kedves velem egyszer pedig bunkó,olyan mintha húzná az agyamat vagy én nem tudok mire gondolni!Egyik percben bújik hozzám,másik percben egy köcsög állat vagyok!Ha közeledek feléje szexuális célzattal akkor az utolsó pillanatban leugrik rólam hogy ő még sem akarja,ebbe már teljessen bele feszülök,már nem is merek közeledni feléje mert úgy sem lesz semmi.Már 1 éve nem élünk szexuális életet jóformán!

Egyik percben azt mondja szeret a másik percben meg azt mondja ha ennyire kanos vagyok és dugni akarok akkor keressen más nő!?????

Nem erről van szó már régen találhattam volna magamnak nem hogy szex partnert de másik társat is!Szóval mintha éheztetne szexuálissan de hogy miért csinálja nem tudom!

De én ezt már nem birom idegekkel,emberből vagyok én is,és így szex nélkül már lassan 1 éve,az őrület határán vagyok!

Ti mit csinálnátok?Jó tudom elhagyni!De nem ilyen egyszerü......


2011. jún. 14. 10:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem egyszerű? Pont a lényeget nem fejtetted ki.
2011. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Miért nem fejtettem ki?

A lényeg hogy 1 éve nem akar szexelni,miközben hol azt mondja szeret és hol azt mondja hogy utál!Ez a szexben is megnyílvánul!

2011. jún. 14. 10:47
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom!Mert olyan mintha tesztelgetne hogy megcsalom e vagy nem!Nekem teljessen úgy jön le az egész dolog!

De hát én nem próba baba vagyok....

2011. jún. 14. 10:49
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg Ő csal meg.Mással kielégül, otthon már nincsen kedve hozzá.
2011. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Szerintem meg Ő csal meg.Mással kielégül, otthon már nincsen kedve hozzá.



Hát én már nem tudom mit gondoljak!Lehet igazad van!

2011. jún. 14. 11:01
 6/26 anonim ***** válasza:
60%

Férfi vagy nő vagy? Korod?

Nálunk is hasonló a szitu... Szexelni nem akar, sétálni nem akar, semmit nem akar. Néha hülye vagyok néha ügyes. Fene se igazodik ki rajta :-(

22/N párom 20/F

2011. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A kérdésben benne van hogy milyen nemü vagyok......

Amúgy férfi.

2011. jún. 14. 11:05
 8/26 A kérdező kommentje:
ja és 27
2011. jún. 14. 11:05
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Egy évig szex nélkül...hát...én válaszút elé állítanám. Ha egy hónapig nem lenne a pasimnak megfelelő indoka arra, hogy miért nem szexelünk, én már akkor elgondolkodnék a szakításon, ha nem kapnék értelmes választ. Ez nem normális, ne hagyd hogy kóstolgasson.
2011. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem ez lesz amit hallani szeretnél....


Azt gondolom, hogy ha egy kapcsolatban az egymás iránti tisztelet elvész, akkor az a későbbiekben sem fog jóra fordulni. Egy kapcsolatban nincs mit tesztelni a másikon, hiszen ideális esetben az a bizalmon alapul (mármint arra gondolok, hogy nem enged közeledni 1 évig, mert így tesztelné, hogy megcsalod-e).


Gondolkodj el rajta, hogy ha már most ilyen játszmákat kell megélned akkor, amikor a szerelemnek igazán virágoznia kellene, akkor mi várható később (ha pl. már problémák is lesznek, akkor hogyan fogjátok megoldani, milyen kommunikáció lesz jellemző ha most így beszél veled/rólad)?


Illetve nem írtad, hogy erre rákérdeztél-e. Véleményem szerint az egyik első dolog amit meg kell tenned, hogy egy alkalmas pillanatban leülsz vele és rákérdezel miért teszi, illetve elmondod neki, hogy ez neked miért rossz, esetleg felvázolod a következményeit (a jó időpont választás fontos, ne akkor próbálj ilyen kérdéssel felé fordulni, amikor épp nem kommunikáció képes).


Egy ilyen beszélgetésből sok mindent le lehet szűrni (a csaj hozzáállását hosszútávon, de akár egy nyuszi is kiugorhat a bokorból....). Jobb ezen túlesni, hiszen azt mindketten érzitek, hogy ez így hosszútávon nem működőképes.


Ha nem ő az igazi, akkor ne félj továbblépni, megszokásból ne maradj (mondom ezt nőként :)).


Mindezek mellett remélem, hogy olyan válasszal tud előállni, amely számodra is kielégítő és elfogadható és a mi elromlott, az megjavul :)

2011. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!