Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit, vagy csak szívat?

Figyelt kérdés
Egy diszkrét biszex srác vagyok, bár a fiuk jobban vonzanak, de van barátnőm is aki tud róla és megérti, amolyan nyitott kapcsolatban vagyok vele. Nade lényeg, van egy srác aki nap mint nap nálam van, azaz a nap 24 órájából 6 ot biztos. Azt állitja magáról, hogy heteró. Ha pl filmet nézünk az ágyon annyira mellém fekszik, hogy az már túl közeli, félig rám mászik stb. Nem értem miért csinálja.Ha netán csak mondta, hogy heteró és közbe nem az, akkor meg azt nem értem hogy akkor mért nem mondja meg és másképp alakitanánk a dolgokat.. Ha meg valóban heteró, akkor miért lehet jó neki, hogy mászik rám meg teszi a fejét a vállamra meg hasonlók? Arra gondolok, hogy talán igy szivat mivel ő tudja rólam, hogy bi vagyok... Nem értem..
2011. szept. 24. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
okcsá
2011. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első, köszi ezt a szép szót, de ha lehet normális válaszokat.. Köszi.. Sokat segítene pár jó tipp..
2011. szept. 24. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Huhh..ez ilyenkor már elég bonyolult..xD

Kérdezz rá..és látni fogod rajta,hogy mi,merre,hány méter.

2011. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hmm, elég jól ismerem, azt fogja mondani, azért teszi mert én vagyok a legjobb haverja.. Mondjuk az is igaz sztem a full heteró nem mászik a haverjára...
2011. szept. 24. 23:09
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem akar tőled valamit...mond neki h ne másszon a nyakadba mert be izgulsz... és nézd meg h reagál...lehet h ez egy jel.....:) L
2011. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt már mondtam többször is.. Erre nagy röhögve azt mondja: az jóóó . de azontúl semmi.
2011. szept. 24. 23:12
 7/11 anonim ***** válasza:

23.07 vagyok.: De ha szemtől-szembe megkérdezed..látni fogod az arcán,hogy hazudik..vagy sem.Aztán,ha azt mondja,hogy nem akar semmit..és továbbá is rád mászik,akkor 100% hogy akar vmit.

Most csak azért nem merem biztosra állítani..mert nem ismerem.:/

2011. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezt most mi mondjuk meg b+? ez olyan mint ami a viván szokott menni az a szeret vagy nem szeret.. hogy a viva mondja meg hogy x szeretie vagy nem szeretie Y-t-.-
2011. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet van benne valami olyasmi amiért titkolja, hogy vonzódna hozzád. Főleg, hogy a mai társadalomban bármennyire is elfogadottnak tűnik ez a dolog nem az. Szerintem biztos, hogy érez irántad valamit, csak fél felnyitni a szemét.
2011. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt most halál komolyan írom: sztem smárold le/csókold meg!!! És tényleg nem viccelek!
2011. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!