Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok volna anyám...

Mit csináltatok volna anyám helyében?

Figyelt kérdés
8 éves koromban anyum megismerkedett egy férfival,odaköltöztünk hozzá és rá 2 évre megszületett az öcsém.Időközben kiderült hogy a férfi pedofil és nem is tetszett neki az anyám csak miattam voltak együtt,én 10 évesen tudtam meg ezt úgy hogy a volt felesége írt egy levelet az anyumnak és én azt elolvastam de nem szóltam erről neki.Még 2 évig éltünk együtt(és még egy évid volt hogy találkoztunk vele),úgy hogy anyum tudta hogy milyen dolgokat csinált a saját lányával és hogy szerelmes belém.Anyum az után hogy megtudta róla még 2-3 évig éltünk vele.Én ha velem ez történne még aznap otthagynám.Azóta sokszor rémálmaim vannak a férfival és borzasztó érzés hogyha arra gondolok hogy anyum végülis kitett annak a veszélynek hogy csinál velem valamit az a férfi.Ti hogy gondoljátok,mit csináltatok volna?
2011. jún. 14. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelmű, hogy rögtön ott hagytam volna a pasast! A lányom egészsége fontosabb lett volna számomra!
2011. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok csúnyát mondani anyukádra. Ettől eltekintve milyen a kapcsolatotok? Én már csak emiatt is elgondolkoznék, hogy soha többet nem akarom látni a képét, de, ha amúgy sem tett érted semmit, nem érzed, hogy szeret, akkor szerintem zárd ki az életedből. Gondold meg.. nem rajta múlt, hogy nem lettél egy pedofil áldozata. Talán még egy idegen felnőtt is többet tett volna érted, mint ő.
2011. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyukákat manapság a ...vezérli,és előtérbe helyezik ezt a gyereküknél is,munkám során látom ahogy egyes nők hagyják hogy apuka verje,molesztálja a gyereket,mert addig is melletük van a férfi.Meg sok nő gyáva lépni,meg nincs hová,sokan otthonról menekülnek.sorolhatnám ítéletnapig.

Én otthagytam volna egyből.Hány éves vagy amúgy?

Lehet elkélne menned az álmok miatt pszichológushoz,mert ez kihathat a jővődre:Párkapcsolatok stb terén,a rémálmok miatt pedig alvászavarid lehetnek.Kitartást.


28N

2011. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Régen jó volta kapcsolatunk de nagyjából azóta hogy ezek voltak nem igazán.Alvászavaraim vannak,kiabálás,alvajárás,alvásparalízis.16 vagyok.
2011. jún. 14. 22:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Erről jut eszembe,hogy kihathat a párkapcsolataimra.Nem tudok megbízni főleg az idősebb férfiakban,tudom hogy butaság de félek attól hogy ferde hajlamaik vannak és undorodom tőlük.
2011. jún. 14. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondtam én,fordulj szakemberhez,mert ez csak rosszabb lezs, elsősorban kikell beszélned magadból a fájdalmat,és vigyázz magdra ,tanulj,és próbálj meg az igaz barátokba és az élet szépségeibe kapaszkodni.

Bízom benne,hogy sikerülni fog.További szép estét.

2011. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Már egy ideje gondolkozom azon hogy elmenjek más okokból.El is fogok menni.
2011. jún. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!