Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináltatok volna a lány...

Mit csináltatok volna a lány helyében? (lent a többi)

Figyelt kérdés
A minap félig agyhalott állapotban szokásszerint szörfölgetek a csatornák között a tv kapcsolóval, mikor máig érthetetlen okból megáltam a Vanish hiperszipiszupiistencsászáraruhátisnemcsakfoltoteltüntetőmosóizé reklámjánál. A két csaj ott sz@rakszik a muter gúnyájával, hogy hű de összefoltozták most mi a rossebbet csináljanak, és akkor HOPPÁ megjelenik a pinkpólós vanishes nőci, hogy majd ő megoldja. A kérdésem az lenne, hogy ti is ilyen természetességgel fogadnátok, ha egy vadidegen csak úgy hirtelen megjelenne a lakásotokban? Mert én kábéra elküdeném a jó anyjába, hogy ki a franc és mi a frászt keres a lakásban, és egyáltalán hogy a halálba jött be, mikor az ajtó zárva és még a szúnyogháló is fenn van XD :D.
2010. aug. 23. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
xDDDDDD jujjdejótröhgtem:D kitérdekelne honnan jött? adja a vanish-t azt zuzzon el:D
2010. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a ki a franc kérdésre az a válasz h : Egy nagyon ügyes házaló aki még ráadásul mágus is! XD =D


Am én nem fogadnám természetessággel mert a kutyáktól nem tudna bejönni... :)

2010. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
hát én mondtam volna neki ezerrel hogy a dunába szarlak te kis fostalicska te nekem ne dudáljál anyád temetésén dudáljál nyugodjál le!!
2010. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvsezem tőle az oximaxiveriszexi...A Venisht,utána meg kirugdosom a jó büdös fr.a.ncba. :D Kb ennyi. xD
2010. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De most miért? Én a hátam mögül mindig elő tudok húzni egy Pervol black magic öblítőt :D
2010. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
*Elveszem
2010. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Am én már rég találkoztam olyan kérdéssel amin még itt vicces is volt! =)

Szóval én is kuncogtam egy jót! =D

2010. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Há dicsák nem hugy örülté vóna! Hozott ingyé mósópórt! És nem mellesleg ki is mosta :)
2010. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ráereszteném a gyilkos hullámos papagájomat de félnék h pervollal kimossa
2010. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
mindenki kapta a zöld hüvelyket XD, külön pont a gyilkos hullámos tulajának! :D:D Látom is magam előtt a kalicka ajtaján a feliratot Vigyázz a papagáj harap! :D
2010. aug. 23. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!