Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok volna a helyében? Szerintetek nem furcsa vagy undorító helyzet ez?

Figyelt kérdés

Férj 30 éves 2-3 éve kint dolgozik Írországban és van,amikor hetekre,van,amikor napokra jön haza.Van a felesége,aki 28 éves.Van egy kislányuk,5 éves.A férj 3 hónapja vett magának egy laptopot,hogy msnen ingyen beszélgessen a feleségével.De 2,5 hete a feleség megtudta,hogy regisztrált a férje a chat-re.A feleség is beregisztrált álnéven,mert kíváncsi volt,hogy kivel és mit beszélget a férje a chaten.És hát ugye a feleség ráírt a chaten a férjére álnéven(mert megtudta az e-mail címén keresztül a férje felhaszn. nevét).És a férj olyanokat írt,hogyha most bárki ott lenne azt megd_gná,meg egyéb szexuális dolgokat,becézgetéseket írt,persze úgy,hogy nem tudta,hogy a feleségével beszél.Msnen pedig erre az időre letiltotta a feleségét(a feleség ezt onnan tudta meg,hogy a férje msn jelszavát is tudta,mert ő csinálta neki).

És hát a feleség egy jó darabig depis volt,de a férjnek sikerült magát azzal visszakönyörögni,hogy "nagyon szeretlek drága feleségem,öngyilkos lennék nélküled" meg ilyenek.És még persze szexuális tartalmú sms-eket is küldözgetett a "drága feleségének".És most pedig a férj,hogy kibékültek a feleségével,alig ír a feleségének,mert tudja,hogy a felesége nem hagyja ott..de szerintem a feleség csak azért nem hagyja ott,mert szerinte más pasival nem lenne jó az ágyban..XD pedig tudna másba is beleszeretni,aki talán nem csalná meg(mégcsak szóban sem,ismeretlenekkel).És aztán mostanában a feleség teper a férjéért!Pedig ő azt mondta,hogy nem tud olyan lenni,mint régen.

Most akkor hogy is van ez?Szeretik egymást,vagy együtt csak a szex a jó?

Ne válljanak el,én sem azt mondom,de egyszerre ne is kapja meg a férj azt,amit akar(egyértelmű,hogy a szexre hajt).

A feleség egyszer tőlem kérdezte,hogy "Nincs olyan szer,amivel lehet csökkenteni a potenciát?"..mostmeg persze hirtelen szexhiánya lett a feleségnek.

Szóval hiába volt depis 2 hétig,nem számít neki,de ugyanúgy kívánja azt a f_szt?És miért pont ő teper mostmeg a férjének,miért nem hagyta továbbra is kétségek közt a férjét?Vagy miért nem hagyja,hogy a férje is szenvedjen,és ne kapja meg egyszerre?

Egyébként a férj 2 hét múlva jön haza Magyarországra.

7 éve vannak együtt.Hirtelen lett a gyerek,és a házasság majdnemhogy titokban történt.


Kérdezem én..minden nő ezt csinálta volna?Ti mit tettetek volna a nőnek a helyébe?Én biztos nem adnám magam ilyen könnyen ezekután.


2010. júl. 5. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Első: utálom, szívből utálom a féltékeny nőket, főleg akik kutakodnak a férfi dolgai között. Mindezt nőként mondom.

Második: még jobban utálom a férfiakat akik megcsalják a nőket. Ez viszont nem mentesíti a feleséget hogy undorító amit művelt.

Harmadik: a drágafeleségnek miért nem jut eszébe a hisztéria helyett, hogy a férfinek szükséglete a szex (ahogy egy normális nőnek is), és ha hetekig távol van az asszonytól, valahogy pótolni kell és nem lehet egy életen át rejszolni...? Sosem értettem az ilyen nőket, akik félcölibátusban tartják a férfit - másra még csak rá se nézzen, de ha nekik kell, mindig készen kell álljon. A nő a hetekig tartó magányt mellesleg hogy viselte?


Végső következtetés: ha csak a szex miatt lennénk együtt, főleg gyerek mellett a helyzetet rendezni kell, nem feltétlen válással. Csak erre a drágafeleség nem képes, a féltékenykedéséből és kutakodásából s látszik. Ha olyan jó együtt, meg lehetne beszéni, hogy akkor maradjanak a szexnél, neveljék békében a gyereket és "maradjanak barátok". Gyerek nélkül és tuti elválnék, nem kötöm magam fölöslegesen hozzá... de őt se magamhoz.

2010. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
uhh a felét elolvastam tovább nembirtam, tapsot kérek
2010. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha félreérthető lett volna: a férj is ugyanúgy hibás. Amúgy ez a "kétségek között hagyni" meg "teperni érte", "nem adni magam könnyen" inkább kamaszkori játszmák, akkor még el is megy... de komoly kapcsolatban nemigazán. Az én értékrendem szerint.
2010. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!