Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem jogos, hogy...

Tényleg nem jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: 23 éves vagyok, egyetemista, 2 barátnőmmel lakom egy albérletbe, akik közül az egyik nyárra elmegy, de szeptemberben visszajön. A barátom (akivel 2 és fél éve vagyok együtt) nyári gyakorlati helye itt van tőlem, ahol lakom 2 percre, és amikor felhoztam neki, h mi lenne, ha arra a 2 hónapra ide költözne, mivel neki itt a melóhely, és mi is tudnánk fizetni így rendesen a lakást, kijelentette, h nem hajlandó ideköltözni, mert egyik haverja most költözött abba az albiba, ahol ő lakik,meg amúgy is nem akar nálam lakni stb. stb. Hozzáteszem, h kb. egész nyáron itt fog ülni, m h innen közelebb van a munkahely, kb. hetente 1-2x fog otthon aludni, ezt tudom már őt ismerve. Szerintetek jogos, hogy rosszul esik? Mert megint azzal jön, hogy én reagálom túl.Ja és a lényeg, h mivel ketten maradunk a lakásban, fizetni nem fogjuk tudni, ő nem hajlandó segíteni azzal, h addig idejön, pedig utána ő visszamehetne szeptemberben a sajátjába minden további nélkül. Hát nagyjából ennyi a lényeg. :/
2011. jún. 14. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jogos,főleg ha megtehetné


anno sulis albis kevéspénzből élős időszakban nyárra 2x is költöztünk össze ilyen okból

Jó volt arra hogy kijöjjenek érdekességek (zokni nem mászik a szennyesig,én reggel elviselhetetlen avgyok 2 nap után,stb)

2011. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Legalább a házasságig legyen a férfinek igaza...:D addig tűrd el
2011. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért kellene mindig eltűrnöm, h amikor sz@rban vagyok sohasem áll mellém? Ez csak egy eset, de nem az első.
2011. jún. 14. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
hát akkor komolyan mondd me neki, hogy ez neked rosszul esett!Azt írtad hogy ez már nem az első eset, hogy sz@rban hagy,akkor ezt is mondd meg neki,és ha utána nem változik a helyzet akkor hagyd ott...
2011. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy ha nem hajlandó odaköltözni és segíteni az lakbérrel, akkor nem töltheti majd veled az estéit a te albérletedben. legyél kemény. sok sikert! :-)
2011. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszolónak igaza van, h büntesd vissza de ne fújd ezt annyira fel.. szabad akar lenni mert neki még most úgy kényelmesebb el kell fogadnod..
2011. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván nem fogom engedni, h itt legyen, meg nem fújom fel, vagy nem tudom, lehet, h még is csak azt csinálom :D Csak hát nem egy örök életről van szó, hanem 2 hónapról...
2011. jún. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!