Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a családotok...

Mit tennétek, ha a családotok nem fogadná el a párotokat, akit pedig ti nagyon szerettek?

Figyelt kérdés

akár származás, bőrszín,foglalkozás,anyagi helyzet...akármi miatt a családotok egyszerűen nem fogadná el,kijelentenék,ha hozzámész/elveszed ne gyere haza többé

Mit tennétek,ill. mit tesztek akik ilyen helyzetben vagytok?


2011. jún. 14. 22:53
1 2 3
 1/26 napietus ***** válasza:
78%

nekem volt olyan fiúm, akire azt mondta apum, hogy nem hozzám való. ezeket dobtam. és MINDEN esetben igazolta az élet apámat. ha megnézem most őket, egyiknek sem lennék a felesége helyében. hallgattam rá, és jól tettem. rendes, jó férjem van, aki szeret, akit szeretek, és nem egy senkiházi.


29/N

2011. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Aki szerelmes,az nem tudja reálisan megítélni a szerelmét. A szülők viszont igen. Érdemes rájuk hallgatni.
2011. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát, lehet átgondolnám az érveiket. Nyilván jobban átlátják a dolgok esetleges kimenetelét, mint az, akit elvakít a rózsaszín köd.

Mindenesetre kétlem hogy rosszindulatból teszik. Ha átgondoltad, és még mindig úgy látod alaptalan, akkor kész tények elé kell állítani őket, és nem engedni a 48ból.

De tényleg gondold át.

2011. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
nekem is volt egy ilyen.De az egy nagyon hüje is volt.Alig lehetett lerázni,apám még helyre is pofozta kicsit.Jó nagy hiba volt,azóta halgatok ezerrel.
2011. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

nekem furcsa, hogy ilyen van :(

egyrészt a családom szeret így azt is szeretik akit én szeretek.

másrészt ők neveltek fel, amennyiben jól csinálták, nyilván jó párt fogok választani!

sajnálom ha valaki ilyen szituációba kerül :(

2011. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván nem a rosszindulat vezérli a szüleidet. Nem azért neveltek, hogy szar legyen a jövőd. És lehet hogy ők sok tapasztalattal, tisztábban látják a helyzetet, mint most Te, rózsaszín szemüvegben. Én is voltam ilyen helyzetben 10 évvel ezelőtt. Nem hallgattam rájuk, inkább felhúztam az orromat, besértődtem, és elköltöztem. Jó szar is lett az életem. Utólag tudom, hogy nagyon igazuk volt. Már jobban hallgatok rájuk, higgadtabban meghallgatom őket így felnőtt fejjel.

34 F

2011. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Azért sajnos olyan is előfordul, hogy a szar házasságban vergődő szülők irigylik a gyerekük boldog kapcsolatát. Na, ott aztán megy a manipulálás és burkolt szemétkedés. Elképesztő, de léteznek ilyen szülők.
2011. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Én ebben a helyzetben vagyok.

Anyum nem fogadja el a barátomat, pedig már 9 hónapja együtt vagyunk.

Szerinte nem illik hozzám, mert fiatalabb, mert kevesebb az iskolája, mert nincs olyan anyagi helyzetben, mint mi, és még sorolhatnám.

A fiatalabbon nem tud változtatni, az iskolái miatt az anyja okolható, aki nem biztosította neki a továbbtanulás lehetőségét, emiatt estin tanul tovább.

Az anyagi helyzet meg ugye majd rendeződik, ha el tud helyezkedni...


Hiába mondom, nem érti meg, hogy szeretem, azt mondja mindig, hogy mit tudok szeretni benne...:(


Örök vita lesz ez köztünk.

2011. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

Akkor azt mondanám hogy csőőő én leléptem, de csak akkor ha tényleg, komolyan biztos vagyok benne h ő kell nekem és nem fél éve járunk csak.

De tuti h foggal körömmel harcolnék érte. ÉRTE.

2011. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Volt egy komoly gond nálunk a nevelőapámmal,sajnos elváltak a szüleim.Nagyon szeretem a férjem 4 hónapja vagyunk házasok,előtte 1 évig együtt laktunk,2 éve vagyunk együtt,azért nagyon jól megismertük már egymást.Anyukám nm volt sose könnyű eset ezért elköltöztem apukámhoz.Anyukám mániája hogy utálja Őt a férjem,meg hogy biztos erőszakos,meg nem szereti a kisfiunkat,meg hogy úgyse maradunk együtt,meg hogy manipulál,Ő dönt stb.Rá kellett jönnöm nem ismer az anyám,engem nem lehet manipulálni,hacsak nem azt akarom én is amit a másik,semmi nem igaz amit a férjemről mond, ráadásul olyan megjegyzései vannak amivel arra akar ösztönözni,hogy legyek önző,és ne foglalkozzak a férjemmel,aki egy áldott,jó lélek,nagyon rendes,rengeteget segít.A férjem anyám hozzáállását nem szereti,hogy anyámnak fontosabb a nevelőapám,nem hisz nekem,nem bízik bennem,és amit elkövetett a nevelőapám az szerinte nem igaz,meg hát az nem lényeg,és még csodálkozik hogy enm akar a fiunk közelébe engedni.Ezzel szemben apukámék nagyon kedvelik a férjem.Sajnos a szülők tudnak iylenk lenni,ha boldog az ember,és jó a kapcsolata rá akarják vetíteni saját szar házasságuk.
2011. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!